ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
captain sabre
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
28 Temmuz 2008 23:11
Toplam Mesaj:
7 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
sabri yazıcı
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Tesadüf diye birşey yoktur!!! ;) Sabri Yazıcı

SON 7 MESAJI

Yeni bitkili akvaryum (Yeni düzen + yeni
biraz daha (10 cm) sola ve 20 cm ön tarafa kaydırırsan hem taban atman kafa motorunu gizleyecektir hemde daha fazla derinlik katacaktır diye düşünüyorum...
Yeni bitkili akvaryum (Yeni düzen + yeni
suyunun hazırlanmış olması tabiki mükemmel olurdu, umarım öyledir!!  bu arada sıcaklıkda bitkide büyük etken 28 derecede verim alabilirsin bunun yanında osmanbeydeki aday petshopda kütüğe sarılmış harika jawamosslar var renkleri ve sağlıkları mükemmel..  saygılarımla   S.Y.
Elma salyangozu yumurta
Yavruların olacak sanırım... Sanırım diyorum çünkü her an herşey olabilir  :D  Ama bildiğim kadarıyla sarı salyangoz çift cinsiyetli ve tek başına üreme yeteneğine sahip    :D  Sonuçtan haberdar edersen sevinirim.reis2008-05-14 20:10:29
Vatoz yapışıyor.
arkadaşlar vatoz her ikinizinde söylediği gibi durum mukozla alakalı yani anladığım kadarıyla aç kalan vatoz hasta prensesin mukoz kokusunu alıyor ve karnını doyuruyor!!, mukozası sıyrılan balık o bölgeden her türlü paraziti ve bakteriyi alabilir yani mukoza sorunu olan hayvanlar büyük ihtimalle ölürler durum ancak mukoz salgısını arttıran ilaçlarla tedavi edilebilir!!!
(mukoz sorunu ise darbeden yani akvaryum içindeki balık kavgaları, taşımadaki hasar, kepçe  ve veya  el teması sebebiyle ortaya çıkmış olabilir birde balık yeni alınmış ise alındığı akvaryum hayat süresi (su ömrü) ile evdeki tankın hayat süresinin birbirine uzak olmasıyla alakalıdır)....  bunun yanında vatozlar kasti katil olmamakla birlikte birçok kez balık ölümüne sebep olurlar, yeterli beslenememe bir sebeptir.....   saygılarımla    S.Y.
betayla ilgili bakarmısınız
hayır arkadaşlar karanlığın olmadığı gibi loş ışığında bir zararı olmaz....  gönlünüz rahat olsun.....  iyi seyirler   :D
195*70*80 kimler kaca yapar
12 mm yeterli olur ama cama cam yapacaksan 15 mm yapmanı tavsiye ederim ayrıca iç köşelerdeki silikonu fazla sıyırmamanı tavsiye ederim ileride su sızdırma ihtimali var yani iç köşelere bol silikonu hafifçe bastırarak sürersen daha iyi olur (yopak halinda kalırsa kopma ihtimali var!)  ve yükseklik biraz fazla bence ileride sorun yaşatabilir (iç düzenleme, temizlik, bitki dikimi v.s.)  saygılarımla.JaCobSEn__2008-05-26 10:21:48
tubifex nasıl kullanılır?
Ben tubifexleri suyun içinde elimle biraz ezip (suyu emdirip) uçlarını hafifçe çekiştirrip veriyorum ki bu onları uzun kurtçuklardan iplikler haline dönüştürüyor...    :
citronx2008-05-14 01:24:21

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.