ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
blueman
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
2
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
12 Nisan 2020 18:01
Toplam Mesaj:
561 [0.10 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Bilal KAYIŞ
Doğum Tarihi:
15 Nisan 1976
İl:
Bolu
Meslek:
Uluslararası İlişkiler Uzmanı
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[img]https://www.akvaryum.com/Forum/imzalar/50379.jpg[/img] Sevgisiz olmazzz.Sevin Yaratılanı Yaratandan ötürü...

SON 10 MESAJI

tropheus akvaryumuna vatoz gibi balıklar ekleme
Bende de ikola kaiser koloni var. Ayrıca 5 adet cüce vatoz var. Cücelere rahatsızlık veriyorlar ve cüce vatozların yavrularını yem zannederek yiyorlar. 
Baskılı poşet için destek istiyorum.
Kırtasiye dükkanımıza baskılı poşet istiyorum. Kılişesi bende mecut. Poşetçi tanıdıklarınız varsa bana telefonlarını bildiriseniz sevinirim. 100-150 kg. arası bastıracağım.
yavru veliferalarımda sürtünme

Akvaryuma yarım avuç kaya tuzu at. Sürtünme geçer. Yalnız kaya tuzunu dışarıda ve dinlenmiş su ile erit ve öylece akvaryuma at.

molly yavru gelişimi
Anaçların ağızlarına sığmayacak boyuta geldiği zaman rahatlıkla ana akvaryuma salabilirsin veya ana akvaryumda saklanacakları alan varsa korkma onlara bir şey olmaz. Saygılar.
60 lt cüce vatoz üretimi?
Bende de çok rahat vatoz üretebilirsin. Kum çokta önemli değil. Koymasanda olur. Lepistesler damızlık ise yumurtalı yavruları yiyebilir. Sadece vatoz olsa daha rahat üretim yaparsın. 1 adet küp koymanı tavsiye ederim.
cüce vatozlarda bölgesel renk farkları?(fotoğraflı
Cüce vatozlarda forumda okuduğum bilgilere göre açık renkli olan cüce vatoz daha iyi imiş. Bence koyu olan vatozunuzu elden çıkarın. Saygılar.
Cüce Vatoz Yavruları (Fotoğraflı)
Cüce yavrularını inş. sağlıklı bir şekilde büyütürsün. Hayırlı olsun.
ilk tropheus denemem
Bence dış filtre gerekli. Mutlaka almalısın. Dolphin c-700 işini fazlasıyla görür ve fiyatıda uygun.
Moli Yavrularını Yermi ?
Balıkları aç bırakmazsanız ve saklanma alanları çok ise yeme ihtimalleri düşüktür ama kesin yemez diye söyleyemeyiz.
Bulanıklık ve koku sorunu

Karbon dış filtrelerde suyun berraklığı için gerekli. 2 şer gün ara ile 2 kez dip çekimi yap. Genelde karbonu 1 ay sonra değiştiriyorlar.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.