ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Astronotus
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
297
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
16 Temmuz 2012 11:06
Son Ziyaret:
6 Saat 31 Dakika önce
Toplam Mesaj:
288 [0.14 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
104 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:
1

BİLGİLER

Ad Soyad:
ahmet uzun
Doğum Tarihi:
29 Mayıs 1987
Yaş:
30
İl:
Istanbul
Meslek:
Sosyolog
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[img]https://www.akvaryum.com/Forum/imzalar/131983.jpg[/img] ...ahmet.uzun...

SON 10 MESAJI

Can Sıkıntısının Hobiye Faydası
[QUOTE=alper4141]Başarılı bir hardacape tebrik ederim. Beyaz bölgeler bence boş kalmalı çünkü çok hoş ve akarsu gibi. Siyah kumun yan kısımları cuba yada montecarlo. Arkayada ince yapraklı uzun bitkilerden olabilir. Tabi size kalmış[/QUOTE] Benim planımda öyle.Kenarlarda sadece utricularia graminifolia olacak ve başka birşeyde eklemeyi düşünmüyorum.Yalnız şöyle bir durum varki İstanbulda bu bitki tükenmiş durumda, bu sebeple bir türlü start verilemedi.Arayışlar devam ediyor.
120x50x45 Utricularia Graminifolia Dry Start
Tebrikler,güzel bir başlangıç olmuş.Kaya az vardı elimde demişsiniz ama bu görüntü çok hoş olmuş,daha fazla kaya belkide bozabilirdi.Elinizdeki malzemelerle iyi bir odak yakalamışsınız.Takipteyim.
Yati Kökünde Oluşan Beyazlıklar
[QUOTE=xtrimelife]

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Zararlı bir durum olmaması sevindirici, zamanla oturur umarım örümcek ağı gibi sarmasından korkuyorum açıkcası :)[/QUOTE] Merak etmeyin.Kendi kurulumlarımda ne suda kaynatma nede başka detaylı işlere hiç girişmem.Diş fırçası yardımı ile temizler,birkaç kez suya batırır çıkarır ve akvaryuma koyarım.Dediğim gibi mekanik temizlik yapın kısa sürede kaybolacaktır.
Yati Kökünde Oluşan Beyazlıklar
Zamanla geçecektir ve zararlı bir durum değildir.Nekadar yıkarsanız yıkayın köklede bu salınım tabakası oluşuyor.Mekanik temizlik ile kolayca temizlenebilir.
Daha Önce En-gaz Marka Co2 Set Kullanan Var Mı?
Sanal ortamda nasıl diyaloğa girileceğini bilmeyen,haklılığının veya haksızlığının tartışılmasına müsaade etmeyen bir arkadaş ile karşı karşıyayız.Normalde böyle konulara hiç girmem ancak;bilinçli veya bilinçsiz insanlar bu hobi uğruna emek,zaman ve para harcıyor.İşin ucunda maddi zarardan daha fazlasının olabileceğini öngörmek neden suç (işsizlik) oluyor bunu anlayamadım.Farkındaysanız size yöneltilen eleştiriler üç kuruşluk ürünü neden beş kuruşa satıyorsunuz değil.Sorular çok açık ve net.Kendi ürünümüz dediniz, peki bunun arge çalılmasını nasıl yaptınız,kimlerle çalıştınız ve bu projeyi yapmak için ne gibi belgelere sahipsiniz.Fatura konusundaki çıkışlarınızda ilginç.Demekki fatura kesmiyorsunuzki artı kdv verilirse kesilir diyorsunuz.Bakın konu çok farklı yerlere gidiyor ve inansanızda inanmasanızda bunun sebebi sizsiniz.Yüzlerini görmediğiniz,adlarını bilmediğiniz kişilere işsizler gibi tabirler yakıştırmak ,sizin derdinizi anlatmanızdan ziyade,bizlerin kafasının daha fazla karışmasına sebep olmaktadır.Bin kişiye ürün satmak marifet değildir.Bugüne kadar birşey olmadı demekte garanti değildir.Bu konularla ilgili bilgisi olan kişilerin tüp nedir,nekadardır,nereden temin edilir vs gibi bilgilere sahip olduğunu bilmeniz gerekir.Bu konuda en iyiyi ben bilirim ve bu iş böyledir diyen birinin bahsettiği konunun altını sağlam doldurması gerekmektedir.Sizden istenilende hakaret işitmek değil tam olarak budur.
Daha Önce En-gaz Marka Co2 Set Kullanan Var Mı?
Baştan sona satırlarca yazı yazmışsınız ancak o cümlelerin içinde asıl gerekli olanlar yok.Yani açıkça sorulan sorulara açıkça cevaplar.Sadece cevaplar.İnanın sizde rahatlayacaksınız bizde.Konunun girdiği durum ortada.
Can Sıkıntısının Hobiye Faydası
[QUOTE=Kınayu]Selamlar Ahmet bey ellerinize sağlık gayet güzel olmuş [:iyi:] [:nazar:] Aslında bir acelesi veya ivedilikle kurulması gerekmiyen akvaryum ve tasarımlar bu şekilde tanıtımı yapılarak güzel sonuçlar elde edilebilinir [:iyi:][/QUOTE] Teşekkürler Erhan abi.Amaçta tam olarak söylediğiniz şeydir.Hem fikir almak hemde fikir vermek için faydalı oluyor.E zaten bu hobide paylaşıldıkça güzeldir.
Can Sıkıntısının Hobiye Faydası
[QUOTE=Altispinoza]Hardscape çok güzel. Siyah kısımin arka tarafında taşların pik noktasını takip ederek budanan Micra grubu ve önde utri çok güzel durur. Siz bitki olarak ne düşünüyorsunuz[/QUOTE] İnanın bitki konusunu hiç düşünmedim.Fikirlerede açığım tabiki.Verdiğiniz öneriler için teşekküler.
Can Sıkıntısının Hobiye Faydası
Birkaç değişiklik daha.Bu akşam bununla uğraşırken aklıma şöyle birşey geldi.Hiç su ile buluşturmadan bu ve benzeri denemeler ilede gayet keyifli vakit geçirilebiliyor.Doğal bir yapboz oldu elimde,haydi hayırlısı.[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/131983/100220182317071.jpg[/IMG][IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/131983/100220182317281.jpg[/IMG]
Can Sıkıntısının Hobiye Faydası
[QUOTE=Tren]Akvaryum hobisinin can sıkıntısına yararı :} tasarım çok iyi [:iyi:][/QUOTE] Teşekkür ederim.

GÜNCEL 100 TANITIM

-
-

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,562,073 Mesaj
  • 376,220 Konu
  • 91 Forum
  • 129,486 Forum Üyesi
  • 1,394 Özel Forum Üyesi
  • 27 Kıdemli Akvarist
  • 2,261 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.