ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
sayer
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Kullanıcı Başlığı:
[C]2,1,65899[/C]
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
5
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
28 Ekim 2014 12:45
Toplam Mesaj:
1267 [0.23 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Ertuğrul Saygın
Doğum Tarihi:
27 Mayıs 1962
İl:
Istanbul
Meslek:
Yatırım Uzmanı
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

adist'ten low tech karides tankı ( Adist 2013 )

Birileri arkamdamdan mı konuşuyor ne....:) kaç gündür kulaklarım çınlıyor...Kesin Fath'tir eminim meydanı boş buldu tabi sallıyor... 
Fatih bir terslik yok sevgili kardeşim sadece benim bir mesken değiştirme durumum var o biraz beni yoruyor  uamrım yakında hallederim...

Serkanım ellerinize, yüreğlnize sağlık, enfes  bir low-tech, karidesler de muhteşem Timur Bey yine harika türler getirniş gözümüz, gönlümüz açıldı valla ...
Çok güzel bir low-tech çalışma umarım hobiye gönül vermiş arkadaşlar için de teşvik edici olacaktır tekrar tebrikler....

SUNSET

Ergün merhaba,

Neler yapmışsın böyle , uzun zamandır forumdan uzak kaldım bana da Mustafa söyledi.Ergün ağbinin son kurulumuna bir bak diye, valla ne diyim ellerine sağlık,pırıl pırıl bir tank olmuş.
Ergün öncelikle azminden dolayı kutluyorum, 2 sene önce kurduğun ilk tank geliyor da gözümün önüne,nerden nereye yürekten kutluyorum  çok güzel bir tank emeğine sağlık...
Arka fon konusunda ise beyaz fon bana da  daha güzel geldi.Yarışmalar da başarılar diliyorum....
Görüşmek üzere.....

* Spring for Peace

Evet sıralamalar birbirine çok yakın olduğu için küçük bir yanlışlık olmuş,mesajımı editledim.Tekrar tebrikler...
Green Utopia - vuslat 2012 Volume 1(FİNAL)

Fatih , ellerine, emeğine sağlık kardeşim IAPLC 2012 sıralama 122 bence çok iyi bir sonuç 2000 katılım arasında.
Senin bu azimle daha da iyi sıralamalara yükseliceğine inanıyorum başarılar diliyorum....
* Spring for Peace
Barış Bey Merhaba,

IAPLC 2012 de ki 53. sıralamanızı yürekten kutluyorum, çok gurur verici gerçekten, hobiye katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyor, önümüzde ki yıllar için başarılar diliyorum...
sayer2012-11-07 13:48:28
A G A 2012 Sonuçları

Mustafa, konuyu yeni farkettim.. kusurabakma....Sen, geçen sene birincilikten sonra bu sene de onur ödülüyle istikrarını korumuşsun.Bu sene Timuçin de onur ödülüyle sana eşlik etmiş, ikinizi de yürekten kutluyorum,tebrikler arkadaşlar...
İmbatın ortlalarda adı bile yok ...Ben bu AGA yı hiç sevmiyorum...
İ. A. P. L. C. 2012 Sonuçları...
[QUOTE=vuslat] [QUOTE=sayer] [QUOTE=mustafaerdogar]Fatih Abi, 

Bu yılda değişmediyse 127. sıraya kadar çalışmalar "Winning Work" - "Kazanan Çalışma" olarak kabul ediliyor ve her birine birer sertifika gönderiliyor.

Tebrikler,
[/QUOTE]

Mustafa, olmassa bende ki sertifakalardan yollarım ben Fatih'e. biliyorsun bir sürü var...
[/QUOTE]

Geçen seneler için hazırladığım sertifikalarım var. Tahtakale ürünü gibi orijinal olmuşlardı. Görsen ayırt edemezsin. Bu yıl başlıkta 2011 i 2012 yaparım sadece.  Yazıcımda sağlam.
[/QUOTE]

Yalnız gözünden kaçan ufak bir ayruntı var kardeşim, örneğni yapman için elinde bir tane aslının olması gerekiyor....
[QUOTE=mustafaerdogar]Fatih Abi, 

Bu yılda değişmediyse 127. sıraya kadar çalışmalar "Winning Work" - "Kazanan Çalışma" olarak kabul ediliyor ve her birine birer sertifika gönderiliyor.

Tebrikler,
[/QUOTE]

Mustafa, olmassa bende ki sertifakalardan yollarım ben Fatih'e. biliyorsun bir sürü var...
sayer2012-11-05 12:51:19
" Stairway to Heaven" - ADist 2012

Ha ha ha, arkamdan konuşmayın .... Haklısın Fatih, elimi değdim,,, gördüğün gibi sağ elim tankın üzerinde....

Olurmu Fatih, dur daha yeni başladım foruma yazmaya 122. sıralama çok iyi tebrik ediyorum kardeşim, 2 sene önce ilk 250 e girebilirmiyiz diye düşündüğümüzü hatırlarsak bunlar çok başarılı sıralamalar seni de yürekten kutluyorum.

Not : Bu yazdıklarımın hafif tehditvari tavırda ki mesajınla hiçbir ilgisi yoktur kamuoyuna durulur...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.