ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
KadiR
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
793
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrimiçi
Üyelik Tarihi:
07 Mayıs 2015 16:06
Son Ziyaret:
2 dakika önce
Toplam Mesaj:
1058 [1.07 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
41 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Kadir Günay
Doğum Tarihi:
07 Kasım 1988
Yaş:
29
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[B]KadiR[/B] Akvaryumsuz Balıkçı...

SON 10 MESAJI

Erkek Sp Çok Agresif
Akvaryuma istediğiniz her türlü balığı ekleyebilirsiniz ama bu onuda sizide mutlu edecek anlamına gelmiyor. Her balığın beslenmesinde belli standartlar vardır. Ben yaptım olduyla bak işte ne güzel yaşıyor şöyle büyüdü böyle yavru verdi diyenlere kulak asmayın. Hem kendinize hem yaşama hakkına sahip bir canlıya eziyet etmeyin.

Gelelim önerimize evet yunus balığı tankınız için uygun olmaz. Çünkü büyüdüğünde yeterli gelmeyecektir. Yine evet bu sarı prensesler büyüdüğünde de bu tank size yeterli gelmeyecektir. O yüzden dekorlarınızı düzenleyin bir kaç ay daha bu balıkların yetişmesini seyredip keyfinize bakın. Daha sonra ister satın ister hediye edin ve yeni yavru balıklar alın.

Hobiden ve hayattan keyif almak dileğiyle.
Erkek Sp Çok Agresif
Merhaba. Öncelikle dekoru biraz arttırmanız gerekir. Erkeğin dikkatini dağıtıp bütün balıklara dinlenecek saklanacak yer olması için. Dekordan kastım kayalar olabilir yapay dekorları kullanmamanızı öneririm. Ayrıca akvaryumunuzu tam olarak doldurun , su iz yapar. Su değişimlerini dip temizliğini mutlaka yapın.

Keyifli hobiler.
Yem Yeme
Merhaba. Bahsettiğiniz yemi yemeleri lazım. Eğer yemiyorlarsa başka bir sebebi olabilir. Tankınız hakkında biraz bilgi paylaşın ve birkaç fotoğrafta olursa yardımcı oluruz.
Tropheus Duboislere Dainichi 3 Mm Yem ?
Merhaba. Bence yemi ağza alıp atmalarının sebebi beğenmelerinden kaynaklıdır. Yoksa ağıza sığan beğendikleri bütün yemleri yerler. Ayrıca dainichi güzel bir markadır. Sanırım alışkanlıklarının değişmesi sebebiyle böyle davranıyorlar.

Tahminlerim bu yönde. Keyifli hobiler.
Tropheus Tür Tanıma Hakkında.
Merhaba hayırlı olsun. Tropheuslarda yavru renkleri ile yetişkin renkleri arasında çok fark oluyor. Yani yavru bir duboisi benekliyken yetişkin olduğunda mavi sarı siyah bir renk alabiliyor. Bu balıklar ilk bakışta kasakalewe gibi duruyor.
Flowerhorn
Merhaba. Şuan yaşıyorsa bir mucize zaten. Yazıktır günahtır Flowerhorn şartlar sağlanırsa aşırı büyük bir balıktır. 1 Flowerhorn için [K][U]MİNİMUM[/U] [/K]300 litre ve uygun ölçülerde bir tank gerekir.
Uygun Fiyatlı Akvaryum Mobilyası
Süpersiniz . Umarım bulursunuz doğramacılara spotçulara hatta hurdacılara bile bakılabilir. Ben akvaryumuma kayayı istanbulun göbeğinde buldum. [:iyi:]

[URL]http://www.akvaryum.com/Forum/bedava_kaya__istanbul_forum__k874934.asp[/URL]
Uygun Fiyatlı Akvaryum Mobilyası
Bayrampaşa da bi spotçudan almıştım 2 ci el ama temizdi ben kullandım benden sonrada kullanılıyor.

Profil vs işlerinde usta değilim ama bence kafanızda ki projeye uygun profili demircilerden yaptırıp üzerine de siz giydirme yapabilirsiniz. Kafanızda ki ölçüleri projeyi belirleyin demir doğrama vs atölyelerinden birine gidin bunu istiyorum deyin yaparlar ve maliyeti de düşük olur. Sonra Bauhaus a gidip ordan istediğiniz kalitede malzeme alırsınız mdf vs gibi kendiniz montalarsınız. Hem maliyet düşer hemde hobi dediğimiz olay gerçekten hobi olur. Zira herşeyi hazır alıpta hobicilik mantığı bana ters geliyor. [:D][:D]
110 X 50 X 40 Ölçülerinde Şirket Akvaryumu
Orta şeker bir filtre. Yeterli gelebilir ama şans işi. Şikayet edende çok kullanıp memnun olanda çok. Benim dış filtrede ki tek tecrübem Hydor Prime oldu onuda bir konuda paylaştım zaten 2 yıl kadar kullandım bir arkadaşa verdim oda kullanmaya devam ediyor.
Uygun Fiyatlı Akvaryum Mobilyası
Ben akvaryumuma mobilyayı spottan almıştım 50 lira. Gayette uyumlu olmuştu

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/174140/1_IMG-20150810-WA0006.jpg[/IMG]

GÜNCEL 100 TANITIM

-
-

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,547,703 Mesaj
  • 374,224 Konu
  • 91 Forum
  • 128,640 Forum Üyesi
  • 1,391 Özel Forum Üyesi
  • 27 Kıdemli Akvarist
  • 2,221 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.