ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Xargenus
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
03 Ağustos 2014 00:35
Toplam Mesaj:
20 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Hamza ALTAN
Doğum Tarihi:
07 Kasım 1989
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Hamza ALTAN

SON 10 MESAJI

HOBİ HANEM
herkeze teşekkür ederim çok saolun
HOBİ HANEM

Tşk ederim. Yok artık o kadarını yapamaz tek başıma 1 günümü harcadım. Zaten oda kabullendi artık :)

HOBİ HANEM
Arkadaşlar bunu yaklaşık 1 yıldır yapmak istiyordum.
Babam ile büyük tartışmalar sonunda babamın rağzısı olmadan dükkanımızın arka bölümüne kendi imkanlarım ile ufak bir şey yaptım beğendiyseniz ne mutlu bana :)
Son zamanlarda akvaryum fiyatları konusunda bilginiz var bir öğrenci olarak benim imkanlarım el vermiyor büyütmeye hobi haneyi. Sizlerin ellerinde kullanmadığınız akvaryum vb. malzemeler var ise ankara içerisindeki arkadaşlardan seve seve kabul ederim.  Bu konuda yardım olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

El Yapımı Aksesuarlar
Kızılcıhamamda bol taş bulabilirsin taşları al dikerek koy şekilleri kafana göre ver ama abartma :)
2.geleneksel Ankaralı Akvaristler Balık Avı Fotoğraflar 23-24 Sayfada
Servismi tutulcak yoksa şahsi arabamı?
2 kişi gelcez ama arabamız yok nasıl olcak bi konuyla ilgilenen arkadaş açıklama yaparsa memnun olurum
Türü Ve Cinsiyeti nedir.
İmparator ama türü olarak bi bilgi veremeyeceğim..
Sarı Prenseslerimin Cinsiyeti
Çizgili olan erkek digerleri dişi
ancak balıklarınızda anormallik var :) o koyduğunuz şeyleri çıkarın lütfen onun yerine 2 tane kaya koyarsanız daha uygun olacaktır. kaliteli doğru yem kullanırsanız sorunlarınız belli süre sonra bitcektir.(bitkisel tercihiniz olsun)
SARI PRENSES BERABER HANGI CINSI BAKILMASI UYGUNDUR
Sarı prensesin yanına yunus koyarsanız yunustan yawru almanız biraz zorlaşabilir. İceman ve Sarı prenses uyumlular agrasiflik durumları hemen hemen aynı durumda, Fakat tek tür beslemenizde yarar var tercih sizin..

Sarı prenseslerim kaç aylıktır?
6-7-8 aylıklar hemen, hemen. 2-3 ay sonra yavruların keyfini çıkarabilirsiniz :) İSTAVRİT2011-08-27 17:38:28

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.