ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
police66
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
25 Mart 2016 17:12
Toplam Mesaj:
102 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Artıkadimyok
Doğum Tarihi:
12 Şubat 1987
İl:
Yurtdisi
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

İsimsiz.............

SON 10 MESAJI

Güzel haber kılıç kuyruk yavruladı!
Özür dilerim eklemeyi unutum 10 litre yavru akvaryumum var.
Güzel haber kılıç kuyruk yavruladı!
Bundan 2 gün önce kılıç kuyruk anne balık 21-24 arası balık yavruladı neler önerirsiniz daha ilk tecrübem :)
Melek balıklarım hastalarmı?
Soldan sağa 65 cm alttan yukarı 35 cm iç kısmı 20 cm civarı
Melek balıklarım hastalarmı?
Selamlar,

Melek balıklarım 20 Lt.lik akvaryumda hep hava motorunun yanında duruyor. ve eş tutmuyor ne yapmalıyım?
Japonun Vücudundaki Beyazlaşma
[QUOTE=ßjkenes]Fotoğraflar pek net değil ama sanki balığın pullarının döküldüğünü gördüm.[/QUOTE]

Aynen kardeşim,pullar dökülmüş gibi benim japonlarda birbirine saldırıp pullarını döküyorlar iyi beslenmediğinden dolayı olabilir.
Moly ve kılıc balıklarımın sorunu
Çıkarmıyor adam bir türlü ikna olmuyor,dediğim dedik onunkisi nefret ediyorum ya :) police662012-06-29 22:07:25
[QUOTE=malawi_cheart]Balıklarınız birbirleriyle uyumsuz türler.Bir tek moli ve kılıç birlikte yaşar diğerleri birlikte beslenmemesi gereken türlerdir.Dinlenmemiş suda 1,5 saat beklettikten sonra başka bir akvaryuma almışsınız.Sanırım bir tek büyük harflerle yazmamışsınız.:).Nedeni bu.Ayrıca japonlara yaptıklarından dolayı mı 1.5 saat dinlenmemeiş suda beklettiniz anlamadım.O su muhtelemen sadece dinlenmemiş su değil aynı zamanda soğuk suydu.Balıklarınıza daha fazla eziyet çektirmeyin ve elinizdekilerden bir türe yoğunlaşıp diğerlerini elden çıkartın vatoz hariç. [/QUOTE]

abim nerdeyse full yanlış anlaşılmışım ama ilk şunu ekleyeyimki ben ne türün neyle yaşayacağını bilirim afedersiniz yanlış anlamayın çok bilmişlik taslamıyorum kusura bbakmayın, bu sabah dedem gitmiş almış uyumsuz uyumsuz balıkları adam bilmiyor napsın bize sormadan erkenden kalkıp almış gelmiş en uyumsuz türleri :),dinlenmemiş suyu 1.5 saat bekletmedim direk suyu koydum SU ILIKTI çeşmeden koydum suyu balıklarıda içine attım hemen 1.5 saat beklediler geldiğimde yere çökmüşlerdi ikili şu an bir molide ölmek üzere ölmesini bekliyor oda bende ayrıca ana tanktalar şu an,bu arada kılıçkuyruk doğuracak gibi karnı hafif şiş siyahlık var suyun dibinde duruyor ama oturmuyor yere göre biraz havada öyle takılıyor, inş doğum süresi kısadır.Bu arada diğer türleri çıkartamam dedem eski kafalı dediğim dediktir ayıramam o balıkları yaşar olum merak etme diyor
mrb akvaristler,

Moly ve kılıç balığımı dinlenmemiş suda 1,5 saat beklettim japonlara karışıyor diye ayrı bir akvaryuma koydum moly ve kılıç balığı bu balıkların ikiside çiftti ama her birinden ikisi öldü (moly ve kılıckuyrugu) sonra sağ kalan moly ve kılıç kuyrugunu ana akvaryuma saldım çok sakinler bazen dibe çöküyorlar moly yapay bitkinin arkasına saklanıyor sanırım oda ölmeyi bekliyor kılıçkuyrugunda ikiside hamile ama biri öldüğünden dolayı 1 tane kaldı hamile

moly simsiyah oldugu için cinsiyeti ne ve hamilemi anlayamadım  :) bu arada bu gün aldım.

Yemleri : Tetra pond
Akvaryumdaki diğer balıklar:3 Japon,2Gelin balığı,2Melek balığı,1 vatoz

acaba moly ve kılıçkuyrugumun ölüm sebebi nedir

red cap
İyi yemlemiyor olabilirsiniz.
japon balığımın neyi var
Balığınız büyük ihtimal beyaz beneğe yakalanmış eğer öyle bir durum varsa o balığı ana akvaryumdan ayırın! başka bir akvaryumda methylen mavisi ile tedavi uygulayınız.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.