ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
VOLVOMAN
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
17 Şubat 2014 01:35
Toplam Mesaj:
7 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
serkan Boylu
Doğum Tarihi:
03 Şubat 1972
İl:
Istanbul
Meslek:
Gümrük Müşaviri
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

serkan Boylu

SON 7 MESAJI

EV YAPIMI FLUVAL EDGE
Selamlar arkadaşlar biraz  beklettimkusura bakmayın birkaç yeni resim  ekliyorum yakında detaylı temizlik  olacağından daha ayrıntılı resimlerde ekleyeceğim 
Arka fonlu akvaryumum
Selamlar
Güzel bir  çalışma tebrik ederim.Bende fon yaptım ama benim akvaryum çok daha ufak yaklış 100litre civarı ben boyadım filli boyanın su bazlı boyasını kullandım hiç bir sıkıntı yok suya salınımda olmadı balıklara da zarar vemedi fikir almanız açısından resimekledim
Küçük Tank (RESİMLİ)

Selamlar

Ankarada pleksi glass kesim yapan muhakkak bir yer vardır.Ölçülerinize göre bir  çizim yapın ve pleksi Glass dan kapak yaptırın tahminimce b ölçüler de bir kapak 20-25 tl civarına mal olur en azından istanbulda bu fiyat içinede su geçirmez len modüller var bunu kullanabilirsiniz hem elektrik tasarrufu sağlarsınız  hemde iyi bir ışık gücü elde edersiniz.Dizayn için bence bitkileri biraz daha çoğaltın özellikle büyük kütüğün altını kaplarsanı daha iyi olur kütük yeşilliklerin içersinden çıkıyormuş havası verir.Arka tarafada uzun bitkiler  tercih edinki derinlik kazansın ama akvaryumunuz minik ve hoş bir  görüntü veriyor tebrikler
EV YAPIMI FLUVAL EDGE
ARKADAŞLAR  YORUMLAR  İÇİN  ÇOK  TEŞEKKÜR EDERİM.BU ÜRÜNÜ İLK  GÖRDÜĞÜMDE  ÇOK BEĞENMİŞTİM AMA FİYATI SEBEBİ İLE  UZAK DURDUM SONRA  BİRAZ KAFA  YORUP ARAŞTIRDIM  VE  YAPILMASININ HİÇTE  ZOR  OLMADIĞINI GÖRDÜM  120 TL  CİVARINDA  MALİYETİM  OLDU DETAYLI RESİMLERİ  BURDAN  SİZLERLE  PAYLAŞACAĞIM EN KISA ZAMANDA  
EV YAPIMI FLUVAL EDGE
Tşk. ederim isteyen arkadaşlara detaylı resim gönderebilirim ayrıca yapmak isteyen  olursa da seve seve yardımcı olmaya çalışırım  
EV YAPIMI FLUVAL EDGE
ARKADAŞLAR SELAMLAR

3 ay önce kızım isteği ile Fluval Edgen nin aynısını yapmaya karar verdim cama cam akvaryum  bulup işe başladım altaraf ve üst kapak plexsi glass tan ölçsüne  göre kestirtip yapışıtırdım  kapak  içersinde atman 100 şellale filtre mevcut  aydınlatma led modül ve sadece 3watt elektrik çekmekte akvaryum 16-17 litre civarından canlı bitki ve neon-tetra grubu balık besliyorum yorumlarınızı bekliyorum
Fluval edge ?
Selamlar

Fluval edge yi kendiniz yapabilisiniz bira uğraştırıyor ama hallolmayacak bir şey değil ve büyüklüğünüde ayarlayabilirsiniz ben 2 ay kadar önce kızım için yaptım bazı malzemeleri hazır aldım ama çoğunu kendim yaptım 120 tl civarına mal oldu benim yaptığım 16 -17 litre civarına nano bir tank
neon ve ramizeri besliyoum canlı bitkide mevcut bir sorun yok sağlıklı bir şekilde işliyor.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.