ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
cpu1803
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
12 Haziran 2008 08:49
Toplam Mesaj:
5 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Engin KURŞUN
Doğum Tarihi:
23 Mayıs 1976
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 5 MESAJI

Florasan Bağlantı Şeması

http://img223.imageshack.us/my.php?image=florasansemasija7.j pg 

akvaryum kapağı için florasan bağlantı şeması kolay gelsin.

cpu18032007-4-3 9:6:59
uv filitresi hakkında yardım

adım engin bilgiler için sağolun tetra 1200 dış filitrem var bu arada debi dediğiniz hakkında bilgi verirseniz sevinirim bide bende parazit hastalığı var ve ya kurtuldum forumdan permosolle diye bi ilaç kullandim neyse bu önemli değil yani uv bu hastalıkları yo edermi teşekkür ederim.

yardımlarınız için sagolun. ama forumda bulsam zaten yardım istemezdim.

benim 500 lt relik bi akvaryumum var ve parazit hastalığı var forumdan bakıp tedavi yapmaya çalışıyorum en son permosolle tedavi ediyorum. sorcağım sorular şunlar.

1) bu hastalıklardan korunmamı sağlarmı

2) 500 lt relik akvaryuma ne kadar lık uv almam lazım veya neyi baz almam lazım

3) markada kalite farkedermi neyi tavsiye edersiniz.

4) alırken neleri baz almam lazım

kısacası uv filitreyi alırken nelere dikat etmem lazım, ve bu bakteriyel(parazit hastalıkları gecermi) yada tekrar olamasını engellermi teşekkür ederim

akvaryumumu yapımına yardım
arkadaşlar kolay gelsin benim akvaryumumun üst kısmına cam koymak için ray sistemini değiştircem şimdi ki sistemini söküp kafamdaki sistemi yaptırmak istiyorum sarıyer rumeli kavağında oturuyorum bunu bana yapacak arkadaşlar bana yakın olanlar bana engin@kursunoglu.com dan ulaşıp adresinizi verirsenin sevinirim bende sizinle irtibata geçiyim yada msn den cpu1803@hotmail.com danda ulaşa bilirsiniz. haberlerinizi acil olarak bekliyorum sağolun

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.