ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
firatsezgin
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
06 Kasım 2009 11:41
Toplam Mesaj:
7 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
firat sezgin
Doğum Tarihi:
29 Ağustos 1983
İl:
Izmir
Meslek:
Grafiker
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

firat sezgin

Discus,Trophueus Duboisi,Yunus,Sarı Prenses,Rotweiller.

SON 7 MESAJI

Taksitle Filtre?
Tetratec Ex700 tavsiye ediyorum.Hepsiburada.com ve otuz.com da olması gerek. firatsezgin2007-08-17 10:37:53
Sizce nasıl?
Serkan bey bence Ahliniz sağlıklı, rengi ve formu çok güzel. Maşallah.
220 lt’lik Malawi tankım
Eline sağlık çok güzel yunusların var sağlıklı bir malawi tankı. Bide beğenmiyosun bak güzelmiş resimler kardeşim hele son resim 10 numara. Maşallah.
Duboisilerim
Teşekkür ederim Gökhanım, kayalarda seninde emeğin var sağolasın kardeşim.
Lepistes avım (Şaşıracaksınız)
Onur bey emeğinize sağlık bizimle bu resimleri paylaştığınız için teşekkürler. Aphanius ların Türkiyede birçok türü var hatta bu tür o adla değil yakaladığınız şehrin adının sonuna bi ek alarak ismini almıştır 2 tane Aphanius türü Türkiyenin 2 farklı şehrinin ismini almıştır ve genel olarak kabul edilmiştir. Bunların haricinde Türkiyede chantrei asquamatus mento doğu şehrimizde danfordii türleri ve daha başka türlerde var gezmek, görmek, araştırmak güzel bir duygu olsa gerek bu tür paylaşımlarlar çok faydalı tekrar emeğinize sağlık.
Duboisilerim
Burak bey teşekkür ederim sizede nasip olur inşallah. bende öyle düşünüyorum kafa ve ağız yapısı o izlenimi veriyor. Akvaryumları 110 lt 5 adet duboisi ye çok küçük geliyor bu boyutlarda bile bölgecilik yapıyorlar kavga ediyorlar bende inşallah ilerki zamanlarda büyük bir akvaryuma alabilirim onları.
Duboisilerim
2.5-3cm boyutlarındaki duboisilerimin yeni çektiğim resimlerini sizlerle paylaşmak istedim. Herkese sağlıklı balıklar.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.