ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
thekenan
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
08 Mayıs 2014 22:21
Toplam Mesaj:
258 [0.04 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Kenan TUNALI
Doğum Tarihi:
31 Mayıs 1982
İl:
Istanbul
Meslek:
Teknik Ressam
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[img]https://www.akvaryum.com/Forum/imzalar/49358.jpg[/img] Kenan TUNALI Gaziosman Paşa/İstanbul 80x40x45(h) LowTech Bitkili Melek, Tetra, Cüce vatoz, Gök kuşağı

SON 10 MESAJI

Sizce en iyi dış filitre hangisi
Haqos Expro 500 askı diş filtreyi 145 lt lik tankımda  yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. 4 sepetli bir filtre ve temizlemesi, takıp çıkarması çok kolay ve sessiz bir filtre. Fiyat olarakta 60-70 tl gibi bişey zannedersem
HAQOS EXPRO-500 Filtre incelemesi
Arkadaşlar bu filtreden bu gün aldım ve akvaryuma kurulumu yaptım. Gerçekten de filtre çok hoşuma gitti. Almayı düşünen arkadaşlara hiç düşünmeden almalarını tavsiye ederim.
Haqos Expro-500 İnceleme
Arkadaşlar bu filtreden bu gün aldım ve akvaryuma kurulumu yaptım. Gerçekten de filtre çok hoşuma gitti. Almayı düşünen arkadaşlara hiç düşünmeden almalarını tavsiye ederim.
Bu akşam filtreyi inceleme fırsatı buldum ve merak ettiğim ölçüyü öğrendim. Yaklaşık 4 cm gibi bir bağlantı boşluğu var. Yani kuşaklı olan akvaryumlarda da kullanılabiliyor.
Haqos Expro-500 İnceleme
Bu akşam filtreyi inceleme fırsatı buldum ve merak ettiğim ölçüyü öğrendim. Yaklaşık 4 cm gibi bir bağlantı boşluğu var. Yani kuşaklı olan akvaryumlarda da kullanılabiliyor.
Haqos Expro-500 İnceleme
Bu filtreden almak istiyorum fakat akvaryumumun arka canımda kuşak dedikleri cam parçadan var ve filtre bu şekilde cama otururmu şüphelerim var. lütfen bu konuda yardımcı olun kuşak varsa kullanabilirmiyim.
[QUOTE=thekenan]Bu filtreden almak istiyorum fakat akvaryumumun arka canımda kuşak dedikleri cam parçadan var ve filtre bu şekilde cama otururmu şüphelerim var. lütfen bu konuda yardımcı olun kuşak varsa kullanabilirmiyim.[/QUOTE]

Arkadaşlar bilgisi olan varsa lütfen bana yardımcı olsun.
Bu filtreden almak istiyorum fakat akvaryumumun arka canımda kuşak dedikleri cam parçadan var ve filtre bu şekilde cama otururmu şüphelerim var. lütfen bu konuda yardımcı olun kuşak varsa kullanabilirmiyim.
Armatür sorusu
Bu armatürden bende almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim
hesaplı dış filtre parçalarını nerden bulabilirim?
[QUOTE=Different] [QUOTE=thekenan] [QUOTE=Different]Bende bugün ilanı açmadan bir kaç dakika önce bulmuştum o siteyi ama ben öncelikle elden alışveriş yapabileceğim bir yer arıyorum.

Cevabınız için ayrıca teşekkür ederim.
[/QUOTE]

Ekol 15 için yedek parçaları alibeyköydeki discus akvaryumdan ve vatan caddesi üzerindeki köşk akvaryumdan bulabilirsin. Bildiğim kadarıyla yedek parçaları o kadarda pahalı değil.
[/QUOTE]

Teşekkürler kenan hocam hemen adreslerini araştırıyorum google' dan
[/QUOTE]

Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana 

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.