ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
bloodfish
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
12 Mayıs 2009 23:07
Toplam Mesaj:
16 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
burak dündar
Doğum Tarihi:
24 Nisan 1992
İl:
Kocaeli
Meslek:
öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

burak dündar

SON 10 MESAJI

acayip,garip çok değişik hasta
fotoğraf çekemiyorumm
acayip,garip çok değişik hasta
merhaba arkadaslar veliferam gri renkte ve bir siyahlaşıp bi de beyazlaşıyor.pulları da beyazlaşmaya başladı ve sol gözü diğerinden daha da büyük.ne yapabilirim??

bloodfish***
Ben çok beğendim
abi manyak olmuşş yaaaaaa
iç filtrem bozuldu.

arkadaslar bugun filtrem kesik kesik hava vermeye basladı.bende hemen hava borusunu cıkartıp üfledim içinde bir şey var mı diye.sonra hava borusunun takıldığı yerden su gelmeye başladı,hava borusunu taktığımda dısarıya su verdi. ne yapmalıyım lütfen yardım edin!!  markası:    SOBO WP 1200F

bloodfish2009-03-03 21:36:27
lepistesim yavruluyor
filtrenin hortumunu çıkart,mazot öçekme yöntemi ile pislikleri çek,dikkatli ol yavrular kaçmasın!!!

***bloodfsih***
lepistes kabız...
hersey icin saolun.Bunu diğer balıklarıma yapsam bir şey olur mu??
lepistes kabız...
arkadaslar dediklerinizi yapana kadar lepistesimin karnında bir gün boyunca bayağı bir büyüme oldu ve sabah 7 de kalktıgımda lepistes takla atarak yüzüyordu.öğlen geldiğimde karnı kesilmiş ve içi bosalmıs halde rahmetli olmuştu...AglamaAglama

bloodfish***                tüm herkese tavsiyeleri için teşekkürler.

diğer balıklarıma da uygulayacağım...
lepistes kabız...

Arkadaşlar benim lepistesimin karnı çok büyüdü. Artık neredeyse kendinden büyük.  Lepistesim hamile desem lepistes erkek. Bu durum 1.5 aydır böyle. Aç bıraktım olmadı lütfen yorumlarınızı yazarmısınız? Ne yapmalıyım? Çok güzel de lepistes.       AglamaAglamaAglama

bloodfish***
emoricat2009-03-01 10:27:35
ölen lepistesler
ölmüş bir balık kimseye yaramaz.bunun nereye atılacağı da sorun olmaz.ben şahsen ölen hamile balıklarımın karnını yırtmaktansa bahçedeki horozlarıma atıyorum..!

bloodfish***
sayenizde kurtulabilir!
Lepistesimin 1 aydır karnı çok şiş. Neredeyse kendinden büyük bir halde. Akvaryumcular kabız olduğunu düşünüyor. Lepistes erkek . Buna bir çözüm yolu söyleyebilirmisiniz? Daha çok yazı ve ilaç adları yazarsanız belki ömrü uzayabilir.AglamaAglamaAglama SuLeYMaN2009-02-20 09:33:50

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.