ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
sari38_gs1905
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
12 Ağustos 2009 22:10
Toplam Mesaj:
7 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
nurullah yalçıntaş
Doğum Tarihi:
01 Temmuz 1984
İl:
Kayseri
Meslek:
paracı
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

napolyon ne demiş para para para
NURULLAH YALÇINTAŞ

SON 7 MESAJI

Kayseri Çocuk Yuvasına Akvaryum yapıyoruz

Arkadaşlar akvaryumumuz hayırlı uğurlu olsun.Bu projede emeği geçen herkese teşekkürler.Özellikle Cemal,Ahmet ve Okan kardeşlere ayrıca teşekkürler.bugün kayseri için ayrıca tarihi bi gün daha olacak.Stad açılışında f.bahçeyi yeneceğiz.BAŞARILAR KAYSERİSPOR. . . 

bu projenin sahibi olarak cemal ve ahmet beyi ayrıca kutlamak istiyorum.tabi sizide destek ve yardımlarınızdan dolayı kutluyorum.elbirliğiyle güzel bir proje gerçekleştirilecek inşaallah. . .
mrb ahmet bey bende sizin gibi güzel insanların arasında olmak beni çok mutlu etti.inş.tanışma fırsatımız olur.bu beni çok mutlu eder.tekrar hekese teşekkürler. . .
mrb ümit bey böyle güzel bir olaya imza attığınız için teşekkürler.çocuk yuvasında yetkili biri değilim ama orda görev yapmaktayım.en kısa zamanda size iletişim hakkında bilgi verceğim.tekra teşekkürler. . .
Arkadaşlar böyle güzel bir çalışma yaptığınız için sizleri tebrik ederim.Ben Kayseri çocuk yuvasında görev yapmaktayım.çocuklarımız 0-12 yaşları arasındadır ve çok sevinecekleri bir iş olacaktır.Belkide balıklarla vakit geçirecekleri için zararlı işlerden kendilerini alıkoyacaklar.
55 lt akvaryum ve canlı doğuran
Arkadaşlar 55 lt akvaryumum var içine 50 adet toplamda lepistes 3 cm kılıç kuyruk beslemek istiyorum.Yorumlarınızı bekliyorum.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.