Antalya Temiz Dış Filtreler


İlanın Bulunduğu Kategoriler: Malzeme, Tüm İlanlar
GokKurtÇevrim Dışı
GokKurtÇevrimiçi
Son Güncelleme Zamanı: Dün 15:48
İl / İlçe / Semt: Istanbul / Kagithane / Çaglayan
Profil bilgilerimi güncelleyerek Antalya'yı seçemediğim için zarureten İstanbul olarak açıyorum ilanı fakat ürünün satıldığı yer Antalya ili Alanya ilçesidir.
Satılan Malzeme(ler): TETRA EX 700
Adet Fiyatı: 600
Toplu Alım Fiyatı:
Adedi: 1
İrtibat Bilgileri: 05367342707
Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Alanya elden yada alıcı ödemeli kargo
Diğer Ek Bilgiler: 2.el olarak aldım, 6 aydan fazladır kullanıyorum. Genel olarak kronik problemleri olan bir seri olsa da ben herhangi bir sızdırma sorunu ile karşılaşmadım. Yine de tedbiren musluk başlarını ve üst kapağın oturduğu kısımlara teflon bant yaptım. İster teflon bantı çıkararak, ister üzerinde kalır vaziyette gönderirim. Emiş Basış boruları ve şelale aparatı mevcuttur. Yalnızca emiş ucundaki süzgeç parça yok, aldığımda da yoktu. Kendi emiş borumu kullandığım için sorun etmemiştim. İçi boş gönderilecektir fakat içindeki medyaların ücreti ilave edilerek içi dolu da gönderilir. Ufak da olsa pazarlık payı vardır. Üst segment dış filtreler ile aradaki fiyat farkı mahsuplaşarak takas olabilir.
Fotoğraf: Taliplerine detaylı video atılacaktır.

Satılan Malzeme(ler): SUNSUN 603B
Adet Fiyatı: 300
Toplu Alım Fiyatı:
Adedi: 1
İrtibat Bilgileri: 05367342707
Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Alanya elden yada alıcı ödemeli kargo
Diğer Ek Bilgiler: 4-5 yıldır sorunsuz kullandığım emektar dış filtrem. İhtiyaç fazlası olduğu için satılıktır. Şelale aparatı yoktur, emiş basış uçları ve hortumları tamdır. Motoru üst kapağa çektim, isterse değiştirilebilir.
Fotoğraf: Taliplerine detaylı video atılacaktır.


filtrelerin her ikisi de inanılmaz sessiz filtreler ve herhangi sorunları yoktur. kargo anlaşmam yok fakat en ucuz yolla göndermeye çalışırım.
Vitrin Fotoğrafı:

İbrahim A.

İpucu: Sağ sol tuşlarını kullanarak aynı kategorideki diğer ilanlara çabuk şekilde ulaşabilirsiniz.