ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
ice-baby
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
17
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
20 Nisan 2010 22:30
Son Ziyaret:
01 Nisan 2020 14:00
Toplam Mesaj:
159 [0.04 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
2 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:
1

BİLGİLER

Ad Soyad:
sezar dayan
Doğum Tarihi:
21 Nisan 1986
Yaş:
34
İl:
Antalya
Meslek:
Öğretmen
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Doğuştan Killifishsever

SON 10 MESAJI

Killifish Hangi Balıklarla Yaşar
Aslında burada tavsiyeden önce killifishin türünü sormak gerekir, belki de 50 lt de tek başına bile bakılamayacak bir türdür?
Türkiye'de Killifish Besleyenler
Herkese merhaba. Foruma girmeyeli uzun zaman olmuştu. Bazı arkadaşlar bilir çok eski bir killifishseverim. Birkaç sene önce üretimde yaşadığım üst üste gelen talihsizlikler sonucu hobiden bayağı soğumuş üzerine iş yoğunluğu ve ailemize yeni katılan bebişten sonra ise tamamen koparak elimdeki tüm balıkları elden çıkararak hobiye uzun bir ara vermiştim. Ufaklığın biraz da olsa büyümesiyle kaşıntı yeniden başladı tabi :) Tanklarımı kurdum, canlı yem stoklarımı hazırlamaya başladım, şu anda kimlerin elinde ne olduğunu bilmek isterim.
Adi Salyangoz Ve Saç Yosununu Kendi Haline Bırakma
Eğer bu resimde camdaki şey hydra ise bence yosundan daha önemli bir probleminiz var karidesler açısından, önce ondan kurtulmalısınız yoksa karides kalmaz.
Türkiye'de Killifish Besleyenler
Hala var mı ki acaba biteniatum? Tolga biz de mi alsak :)
Türkiye'de Killifish Besleyenler
Şu an bendekiler de annulatus, dageti, sjo, mento, bebek notho beira 98, inşallah yakında garneri (ne yazık ki erkeğim intihar etmiş), bunlara daha ne ekleyebilirim ilerde bilmiyorum şu anda, paypal açılırsa inşallah sıkıntılar çözülür de striatumlar üreyince haberim olsun :)
Türkiye'de Killifish Besleyenler
Annulatus daha önce baktığım ve sürekli olarak yumurtalarına denk geldiğim bir balıktı, çok ufaklar diye hiç uğraşmadım üretimiyle fakat bikaç yavru kendini kurtarabildi, tabi yaz sezonunda diğerlerinin arasında onlar da mefta oldu, şimdi bulmuşken yeniden alayım dedim. Dageti ise çok albenisi olan bir tür değil ama yeni bir tür olacak en azından o yüzden getirttim bakalım. Sjo benim için de yeni bir tür, bakalım başıma neler gelecek :)
Türkiye'de Killifish Besleyenler
Şu an elimde Epiplatys Annulatus, Epiplatys Dageti Monroviae ve Fundulopanchax Sjoestedti var yeni gelen olarak, inşallah sıkıntı yaşamazsam yakında sizlerle de buluşur.
[EDIT]ice-baby,2016-10-22 23:48:55[/EDIT]
Türkiye'de Killifish Besleyenler
Hayırlısı bakalım [^_^] Benim de bazı sürprizlerim olacak çok yakında inşallah.[EDIT]ice-baby,2016-10-22 23:41:14[/EDIT]
Türkiye'de Killifish Besleyenler
Sen o balıkları al bize yolla :)
Türkiye'de Killifish Besleyenler
Ben de bu yaz yeni set planları üzerine çalışırken işler hesapladığımdan uzun sürünce ve sıcaklar da eklenince tek sağlıklı nigripinnis çiftimi ne yazık ki kaybettim, aynı dönemde tek erkek gardnerim de akvaryumdan atlamış kendisin yerde mefta buldum, 1 yıldır baktığım beira 98lerim ise sanırım temel döngülerini tamamlayıp hayata veda ettiler. Kısacası şu anda yeni setim hazır ama balığım kalmadı :(

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.