ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
arapaima
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
15
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
11 Kasım 2010 08:32
Son Ziyaret:
2 Saat 15 Dakika önce
Toplam Mesaj:
37 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
4 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
ali sonat
Doğum Tarihi:
Girilmedi
Yaş:
Bilinmiyor
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Datnoid, rope fish, sun fish, fahaka puffer, indian shovelnose catfish, red tailed catfish, red spotted severum, polleni, spotted talking catfish, lipstick leporinus, barblar ve tetralar.

SON 10 MESAJI

Bu Balıkları İlk Defa Gördüm..
Ben uzun süre besledim, aynı boy aşırı agresif olmayan cichlid'lerle rahatlıkla besleyebilirsiniz. Büyüdükçe alt tarafları sararmaya başlar renkler daha da güzelleşir. Ana vatanları Kuzey Amerikadır ve Levrek familyasındandır. Yaşam alanları tropik balıklara kıyasla daha soğuk sular olmasına rağmen sıcak suları da rahatlıkla tolere ederler. Tr de Isparta da falan yaşadıklarını biliyordum siz Afyonda da bulmuşsunuz.
Frontoza Ve Bıçak Balığı
[QUOTE=oytun]

Benimde endişem o. Bıçak balıklarını iyi tanıyorum ancak frontoza konusunda çok bilgili değilim. Bıçak balığına güvenim tam ama frontozardan endişeleyim [:)))][/QUOTE]

Çok büyük ihtimal sorun çıkmaz. Bıçak balığı cichlid akvaryumlarında çok sık besleniyor, frontoza ile de videolar var youtube da falan.
Frontoza Ve Bıçak Balığı
Ben de bıçak balığı pek çok kez besledim. Bir sorun olmadan uyumlu yaşama ihtimalleri yüksek ama sorun çıkarıcak biri olursa frontoza olur o zarar verebilir. Bıçak balıkları genelde agresif değildir yutabilecekleri balıklar için tehlikeli olurlar. Ben beslediğimde her seferinde kovalanan bıçak balığı olurdu ve hep ayırmak zorunda kalırdım. Bir seferinde black shark'ın elinden zor aldım.
Joker Ciklet
Ben eskiden birkaç kez besledim. Büyük sert cichlidlerle besleyebilirsiniz. Akvaryumun hakimiyetini alma ihtimali yüksektir.
Stingray Vatozum Öldü😕😕😕
Uzun yolculuklar hassas balıklar için her zaman tehlikelidir. Zaten stres altında olacağı için su değerlerinde oluşan normalde tolere edebileceği küçük değişimler bile ölümle sonuçlanabilir. Discus'larınız sağlam olduğu için suyunuzda bir terslik olduğunu düşünmüyorum, bana göre yolculuk ve stres kaynaklı bir kayıp.
L81 Ve L418 Panaque Hakkında
Saçma fiyatlarından dolayı L serisinin çoğu nadir türdür. Sizin türleri eskiden besledim. İkisi de çok zevkli balıklardır. Akvaryumda yemeleri için mangrow kökü olsun bir de arada salatalık falan gibi sebze verin.
Değişik Formu,ilginç Hareketleriyle Silverhalfbeak
Yıllar önce besledim, kuru yem kabul etmedi lepistes yiyordu. Diğer balıkarı ısırmıyor herhangi 1 agresifliği yok sadece ağzına sığabilecek balıkları yakalayıp yutuyor :) sizin ki kuru yem kabul ediyor mu?
Değişik Formu,ilginç Hareketleriyle Silverhalfbeak
Büyüdüğü zaman ayırın, ağzına sığdığı anda avlamaya başlayacaktır.
Can'ın Akvaryumları
Polypterus Endlicheri için dondurulmuş kan kurdu deneyin, bir sorunu yoksa yiyecektir.

GÜNCEL 100 TANITIM

-
-

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,616,672 Mesaj
  • 383,736 Konu
  • 91 Forum
  • 133,433 Forum Üyesi
  • 1,398 Özel Forum Üyesi
  • 28 Kıdemli Akvarist
  • 1,309 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.