ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Emin Gökdere
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
46
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
23 Eylül 2016 08:32
Son Ziyaret:
6 Saat 2 Dakika önce
Toplam Mesaj:
84 [0.46 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
78 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Emin Gökdere
Doğum Tarihi:
Girilmedi
Yaş:
Bilinmiyor
İl:
Balikesir
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Emin Gökdere

SON 10 MESAJI

Gül Bitkisi
Bende de gül var. Kuma dikmen daha iyi olur. Budadığım ucu kuma diktikten bir hafta sonra yine aynı boya geliyor. Her hafta budaman lazım ama akvaryumun hacmi büyük ise güzel bir görüntü oluyor.
Karides
Üstünün yeşil olması normal. Bunun sebebi renginin soluk olması. Benimle karideslerimin de rengini solunca böyle oluyor. Yumurta tutmamış gibi görünüyor. [IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/189316/210320171314571.jpg[/IMG]Burda yumurta tutmuş bi dişi var. Bu şekil olması lazım.
Sudaki Canlılar
[QUOTE=srknkdgn]Hydra ve bir kaç kurtcuk turu haricinde bu canlıların pek zararı yok aslında.Ama çoğalmaları kontrolsüz olduğu için görsel kirlilik artabiliyor birde daha ne olduğu teshis edilemediği için net bişey soylemek zor.[/QUOTE]Karides yavruları bunları yiyebilir değilmi.
Sudaki Canlılar
Aynen sizin dediğiniz gibi. Beyaz şeyler suda ileri geri dolaşıyor. Camlarda da kurtçuk benzeri canlılar var. Onlar da Beyaz . Tam ismi medir bunların. Yararı, zararı varımdır. Teşekkürler.
Sudaki Canlılar
[QUOTE=srknkdgn]Fotograf var mı bir çok canlı olabilir.[/QUOTE]Fotoğrafta görünmüyorlar
Sudaki Canlılar
Öncelikle selamın aleyküm. Karideslerimin altında yumurta gördüğüm için yavruluğa almıştım ve içine Moss atmıştım. Karideslerim yavruladıktan sonra anaçları çıkardım ve karides yavruları kaldı. Dün baktığımda su bulanık gibi görünüyordu. Ama daha dikkatli bakınca suda artemia benzeri ama artemia dan daha küçük canlılar olduğunu farkettim. Camlarda gezinen kurtçuk lar da vardı. Ne olduğunu merak ettim. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Albino Full Red
[QUOTE=berkay10]
Melekleri büyüyünce elden cikartirim ve zemin in en altindaydi lav kirigi malesef bir kismi sonradan uste cikti zemin sirasiyla çam toprağı, file, lav kırığı, vitasand marka bitki toprağı, aquclay var

Ben full redleri eminden aldim harika lepistes varyetelerini uygun fiyata alabilirsiniz
Mobilden yazdım imla hataları için üzgününüm[/QUOTE]Sağol Berkay. Ama daha üretim aşamasındayım.
Albino Full Red
Maşallah balıklarınızın formu ve akvaryumunuzun dizaynı çok güzel. Maşallah.
Vatozlarım Cüce Dişi Mi?
Vatozlarınız düz vatoz, yani cüce vatoz değil. Düz vatozlar da cinsiyet ayrımı bu boylarda belli olmaz. Biraz daha büyümesi lazım.
Albino Endler.
[QUOTE=CanerS]Fotoğraftan albino olup olmadığı pek belli olmuyor blackbar gibi duruyor. [/QUOTE]Fotoğraftaki kıracağım ender erkeği.

[QUOTE=Kınayu]Selamlar zaten normal olarak endler lepistesin normal bir lepistesin albino veya değil herhangi türüyle çiftleşmesinde. Elde edilecek yeni türün kırık lepistes olacağını düşünüyorum.[/QUOTE]Evet benim amacım çaprazlama yapmak sadece.

GÜNCEL 100 TANITIM

-
-

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,418,577 Mesaj
  • 357,164 Konu
  • 91 Forum
  • 121,126 Forum Üyesi
  • 1,341 Özel Forum Üyesi
  • 27 Kıdemli Akvarist
  • 2,493 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.