ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
mcorleone26
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
03 Ağustos 2016 00:20
Toplam Mesaj:
175 [0.03 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Orçun Oran
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Orçun ORAN

SON 10 MESAJI

Astronotumun Cinsi(Anüs-Vent Resmi Var)
Yeterli arkadaslar merak etmeyin o konuyuda kimsenin cinsiyetine dair bi tahmini yok sanırım?
Benim gözlemlediğim kadarıyla arakdaki biraz daha büyük gibi ama sizinde yorumlarınızı merak ediyorum.
Kobaltımın Cinsiyeti(Bol Resimli)
Tamamdır o zaman acilen bu boya yakın bir erkek alınacak :) Çok teşekkür ederim arkadaşlar.
Bir kaç resim daha ekledim, bu kadar insan yanılıyor olamaz heralde dişidir :) Anus vent olayını malawi cichlidlerinde pek bilmiyorum birde akvaryumdan cıkarıp bakmak istemiyorum pek.
Teşekkür ederim yardımlarınız için, ordaki makaleyi okumuştum fakat başka bir cobaltım daha olmadığı için renk ayrımı yapamıyorum mavi olmayan bir kobalt görmedim hiç :)
Çok kaçıyor fotoğraf çektirmekten ama denerim tekrar çekmeyi.Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar 22-25 cm. arasındaki astronotumun anüs-vent resimlerini çektim  kendisine bir eş almak istiyorum sizce cinsiyeti nedir?
Benimkisi Bir Aşk Hikayesi(400lt Cichlid)
Suyun berraklığı çok iyi gerçekten..Tankın boyutlarıda çok uygun.Kızınızda çok şeker bu arada Allah bağışlasın ..Benim bir sorum olacaktı = Tankı ne kadara aldınız ?
Mangrow’a Java Moss
Çok çok teşekkür ediyorum..Alayım o zaman :) ancak sirkülasyonum fazla biraz onu ne yapabiliriz?

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.