ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
denizim20
Kullanıcı Grubu:
Yönetici
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
280
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
28 Ocak 2012 21:04
Son Ziyaret:
2 Saat 42 Dakika önce
Toplam Mesaj:
1818 [0.73 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
55 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Deniz TURAL
Doğum Tarihi:
14 Nisan 1992
Yaş:
26
İl:
Istanbul
Meslek:
Tarih Öğretmeni
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Varlığı belirsizin anlaşılır mı yokluğu? Hangi dil anlatmaya yetkin yeterince sonsuzu?

SON 10 MESAJI

Moss, Karides Ve Lepiste
Çok fazla müdahale etmemeye çalışın evet. Onlar zamanı geldiğinde minik minik yavruları sunarlar size. Su üstü bitkisi bulabilirseniz onlardan da ekleyin zira canlı doğuran yavruları su üstüne de kaçıyor çoğu kere.
Moss, Karides Ve Lepiste
Bitkilendirme fena görünmüyor şimdilik zamanla daha da çoğalır, çoğaltırsınız. Fotoğraflar çok net değil evet dişi lepistes hamile ancak doğuma var biraz. Fotoğraflardan biri erkek zaten ancak yanlış görmüyorsam balıklardan biri Molly.
Moli Balıkları
Çok aşırı yormayacak şekildeyse problem olmaz. Biraz akıntıdan zarar gelmez. Ama balığı savuracak şekilde akıntı her balık için olumsuzdur.
Lepistes Dişi Balık Eklemeli Miyim
Hiçbir sıkıntı çıkmaz. Sadece ara ara birbirleriyle çiftleşebilirler. [:)]
Lepistes Kuyruk Rengi Yok Oluyor
Columnaris hastalığı gibi görünüyor. Çok tehlikeli bir hastalık ve tedavisi de çok zor bir hastalık. Balık genelde olduğu yerde sallanmaya başlıyor ve onu takriben de yavaş yavaş iştahtan kesilmeye başlıyor. Bu balık için iş işten geçmiş gibi görünüyor. Ancak kademeli şekilde sıcaklığı 22 dereceye getirin bu hastalığın ilerleyişini yavaşlatır. Ama balığı ayrı bir yere ayırıp bir miktar tuz banyosuna da tabi tutabilirsiniz.
Beta İle Lepistes Beraber Yaşarmı
Tecrübeyle sabittir ki beta lepistes ile yaşamamalı. Yetişkin lepisteslerle bir ihtimal yaşayabilir ama yavru lepistesler için o akvaryum ölüm kampı gibi olur. Beta ağzına sığan orta boy yavruları bile mideye indiriyor. O yüzden lepistes kendi türevleriyle bakılmalı.
Akvaryum Kumu Vatoz
Hayır yemezler.
Karides Ve Balık
[QUOTE=sobetta]Bakın hiç bişi eklemeyin çünkü : bir balığın akvaryumun da saklanma alanı olması değil o alanı aktif olarak kullanması bir sorun olduğunun işaretidir. Yalnız besleyin en ufak bir Neon Tetra bile damızlıklara saldırır. Canlılar strese girer ve zaten 2 yıllık ömürlerini daha da düşürürler. Siz benim dediğimi yapın bence.Görüşünüzü savunabilir misiniz?[/QUOTE]
Savunabilirim. 10 taneyle başladığım karides macerama son olarak sayı 100'ü aşkın hale gelerek devam ettim. Canlı doğuran türleri meraklıdır ama zarar verme yönünden çok karakteristik bir özelliğe sahip değilse dokunmuyorlar. Yalnızca kılıçkuyruk türünde sıkıntı yaşadım ve onları çıkardım tanktan.
Karides Ve Balık
Lepistes, Platy, Molly türleri oldukça ideal.
Nasil Bir Şanstır Bu
Tam olarak ne öğrenmek istiyorsunuz orayı anlamadım. Şanssızlık olan kısım ne onu da anlamadım. Neden üzülüyorsunuz onu hiç anlamadım. Kısacası hiçbir şey anlamadım. [:)]

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,620,351 Mesaj
  • 384,241 Konu
  • 91 Forum
  • 133,721 Forum Üyesi
  • 1,402 Özel Forum Üyesi
  • 28 Kıdemli Akvarist
  • 1,498 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.