ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
VOLKANERD
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
30 Aralık 2009 14:53
Toplam Mesaj:
9 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
VOLKAN ERDOĞDU
Doğum Tarihi:
02 Mart 1977
İl:
Istanbul
Meslek:
Resepsiyonist
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Volkan ERDOĞDU
75X45X35: 3 SARI PRENSES 2 YUNUS 2 PAPAĞAN 2AHLİ
SAYGILAR HERKESE

SON 9 MESAJI

150*60*60
Merhaba arkadaşlar ben 150*60*60 ebatlarında bir akvaryum kurmak istiyorum acaba kaça maal olur bilgilendirebilir misiniz.? Ayrıca cam kalınlığı ne olmalı ve rodajlı cam ne demek.Teşekkürler.
Havuç Haşlama Faydaları
Arkadaşlar Ege üniversitesi olması lazımdı konuyla ilgili bir araştırma yapmışlar havuç ve kırmızı biberin (çerliston tabiki acı olmayan) balıkların renklerinin canlılıklarını artıdığını ve havucun testesteronu arttırdığını bilimsel olarak kanıtlamışlar. Bilgilerinize
kurutulmuş karidesler
'' Hemen hemen her tür balık karidesi severek tüketir. Fakat aşırı yemleme yapmamanızı tavsiye ederim. Balıklarınızda saldırganlık artabilir. '''

NE ALAKA ???
BÖYLE BİRŞEY MÜMKÜN MÜ (ÇİZİMLİ )
aynen öyle cihan bey ama işte değişik boru aparatlar kullanarak tabi filterenin orjinal hortum kalınlığında
Arkadaşlar dış filtre kullanarak akvaryumun suyunu dipten çeken (temizleyen) bir düzenek düşünün şekilde o nu çizmeye çalıştım dış filtre bunu kaldırır mı filtre eheım marka

Arkadaşlar benim bir dış filtrem var ve böyle bir sistem kurmak istiyorum sizce dış filtre bu işi yapabilir mi yanlışıyla doğrusuyle yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
75*40*50h yeni akvaryumum.

BEN BU ÖLÇÜLERE YAKIN BİR AKVARYUMU 75X45X35 100 YTL YE ALDIM BELKİ ARKADAŞIMIN AKVARYUMUNUN BAŞKA Bİ ÖZELLİĞİ VARDIR BİLEMİYORUM

Sista bulamayanlar
Arkadaşlar bu tür malzemeler için tavsiye edilecek en iyi yer koçtaş , praktiker ve bauhause dur bu marketlerde hem ucuzunu hemde kalitelisini bulursunuz

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.