ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
KartalŞafak
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
36
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
01 Eylül 2011 20:30
Son Ziyaret:
10 Saat 40 Dakika önce
Toplam Mesaj:
119 [0.05 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
4 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:
2

BİLGİLER

Ad Soyad:
Şafak KARTAL
Doğum Tarihi:
23 Ekim 1983
Yaş:
35
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Şafak KARTAL My fish eats your fish

SON 10 MESAJI

Leporinus fasciatus
Bu balıklardan bende de 2 adet var. 2 adet olmaları sanki iyi gibi çünkü biri diğeri ile çok uğraşıyor. Bu sayede agresyonları kendi içinde kalıyor gibi. Çok obur bir tür ve aç kaldıklarında diğer balıkları tirtiklemeye başlıyorlar. Tank içi bazı yaralanmalardan sorumlular gibi gelmekte - bir önlem alacağım ama karar veremiyorum. Çok güzel balıklar, Şu an 18cm civarındalar.
Asya Arowana
Ben de 2 ay önce edindim nihayet. Ülkemize gelmeye başladı ama malesef fiyatlar hala yüksek, 1500-4000 TL arası değişmekte.
El Yapımı-özel Tasarım Kolye Ve Anahtarlıklar!
Tebrikler güzel çalışmalar. Alıp kullanmakta olan arkadaşlar, dayanım durumu hakkında bilgi verebilirler mi acaba? Malzeme bilgisi "know how" gizli tutulduğundan paylaşılmamış - emin olmak istedim dayanımından. Yani anahtarlık olarak olmasa dahi bir yerlere asmak için düşünmek bile heyecan verici olabilir.
sera super peat torf
Karides tanklarında torf tavsiye etmiyorum. İlk günlerinde sert düşümler olacaktır - kabuklu canlılar için büyük risk. Sakuralar yine asidik su sever ama kristal karideslere hiç uygun değil taban tabana zıt bir su olur.
Bu Balıkların Türü Nedir?
İstilacıdır, soğuk su balığıdır fakat güzel olduğu gerçeğini bence değiştirmez;

[VID]https://www.youtube.com/watch?v=8n8mCOM0X0U[/VID][EDIT]KartalŞafak,2017-07-11 17:08:18[/EDIT]
Ensar Üretim Evi
Yine aynı şekle geri döndü açıkcası. Neyse kendileri bilir.
Amazon Balik
Amazon balık uzun zamandır ithalat yapmıyor sanki, yanılıyor olabilirim. Firma hakkında güncel bilgisi olan var mı acaba?
Özel Tür Japon Türleri
Oldukça iri ve çok kaliteli idi. 13 cm olanlar vardır. 65-130 tl diye hayırlıyorum ama yanılıyor olabilirim.
Özel Tür Japon Türleri
Geçen haftasonu Aleyna Akvaryum / SİNCAN 'da çok başarılı ranchu ve orandalar gördüm.
Ensar Üretim Evi
[QUOTE=KartalŞafak]Ensar Üretim Evi kaynaklı mı yoksa ilgili web sitesi'den mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama, ilgili popüler satış sitesinde ilanları sürekli tekrarlardan oluşuyor. Mesela arowanalar sekmesinde toplamda 62 ilan görülmekte ama bunların nerdeyse 40 tanesi aynı ilanın tekrarı olan Ensar'a ait. Bu bütün Ensar ilanları için geçerli. Eskiden aradığımız türlerin gelip gelmediğini görmek, zaman geçirmek adına ilgili sitede gezinirdim. Şimdi tam bir eziyet. Konu hakkında firmaya da ilgili web sitesine de yazdım ama durum değişmemekte. Cidden satıcıyı blokla-ilanlarını görme gibi bir buton olsa saniye durmam.

Oysaki firma ender türler de getirmekte ve anladığım kadarı ile severek işini icra etmekte. Lakin sırf bu reklam politakası yüzünden ( web sitesi kaynaklı ise de ilgili siteyi kendileri uyarabilirler) maalesef ilanlarına bakmıyorum bile. Konum İstanbul-Çekmeköy ise açmıyorum bile ilanı.

Umarım ilgili kişi bu yorumu dikkate alır. Cidden sürekli ilanların tekrarlanması itici bir durum. Bağıra çağıra salatalık satmaya çalışan pazarcı gibi bir görüntü oluşturuyor. Hani 2-3 tekrar olsa anlarım da 62 ilandan 40'ı aynı ilan olunca yaygaracılık gibi gözüküyor. Nacizane tavsiyemi dikkate almanızda fayda var. Umarım yanlış anlamazsınız beni.

Saygılar.[/QUOTE]

İlgili problem düzeltilmiş. İlgilenen ve düzelten herkimse teşekkürler.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,620,351 Mesaj
  • 384,241 Konu
  • 91 Forum
  • 133,721 Forum Üyesi
  • 1,402 Özel Forum Üyesi
  • 28 Kıdemli Akvarist
  • 1,498 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.