ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
akinozer
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
3
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
06 Eylül 2021 20:39
Toplam Mesaj:
653 [0.11 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Akın ÖZER
Doğum Tarihi:
08 Eylül 1983
İl:
Kocaeli
Meslek:
Laborant
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Kocaeli / Darıca

SON 10 MESAJI

200-60-60 Hoşgeldin Duboisi- Yeni fotolar sy 4'de
   Selamlar akvaryumunuz görsel olarak güzel ancak bu hangi Tanganika'nın hangi bölgesinin biyotopu ?
EHEIM COMPACT 1101 3000 /aquabee upm 3000
   Aquabee Up 3000 Yaklaşık 5 senedir hiç durmadan akvaryumumda çalışıyor ve debisinde en ufak bi düşme olmadı.
Frontosa Akvaryumum (resim sayfa 2) dişim yumurta aldı
   Suyunuz tam oturmadan salmışsınız sanırım balıkları içerisine suyun bulanıklığından o anlaşılıyo. Birde su değişimi hiçbir zaman % 100 yapılmaz yapılsa bile bir miktar eski sudan aşılanıp 1-2 gün beklmemniz gerek. Bu şekilde devam ederseniz yavru alamazsınız.
200*70*60h AKVARYUM YAPIMI.yeni resimler ve balıklar
    Ercan hayırlı olsun güzel kurulum. İnşallah yerindede görmeye gelirim.
150x70x65h mobilyalı akvaryum 3.sayfada yeni fotoğraflar eklendi
    Kuleye koyduğunuz malzemelerin gerçekten hiçbir anlamı yok hepsi fazlasıyla sumpta mevcut zaten. Sumptaki pislenen malzemeleri temizlemesi daha kolaydır. Kulede bişey olsa 15-20cm lik bir yeri üst kapağı kaldırıp temizlemeye çalışacaksınız. 
FRONTOZALARIM//////YENİ RESİMLER SY.5TE
[QUOTE=GÖKHAN ÖZDEMİR] [QUOTE=akinozer]    Burundileri çok beğendim. Maşallah.[/QUOTE]Akın bey sizin gibi türe gönül vermiş birinin balıklarımı beğenmesi gurur verici,sizin efsanelerde mükemmeller MAAŞALLAH.[/QUOTE]

Teşekkür ederim ama artık benim değiller..
FRONTOZALARIM//////YENİ RESİMLER SY.5TE
    Burundileri çok beğendim. Maşallah.
Hobiciler artık hobiyi bırakma noktasında
       Bende model araçlarla ilgileniyorum sonuç olarak buda bir hobi, en ucuzu 1000 tl civarıında olan oyuncaklar diyebilirim. Ben şimdi bu araçları üretemiyorumki satıp para kazanayım o yüzden bence gerçek hobi budur, karşılık beklemeden ve sadece zevk için yapılan. 

Bu forumda çok insanlar gördüm ben hobiciyim deyip üretimhanesinde çektiği fotoğrafları konu başlıkları açıp orada yayınlayıp ve  sonrasında 3-5 kişinin abi çok güzel balıkların var demesiyle sanki o balıkların bir eşi daha yokmuş gibi lanse edilerek reklamının yapılması ve sonrasında satış ilanı kısmına balık satış ilanı açarak bilem kimin yavruları , bilmem kimin damızdıkları diyerek satmaya çalışılması açıkçası hiç hoşuma gitmeyen bir konu.

Bu forumda şöyle bir strateji geliştirdim, Hiç denemedim ama uygulamalarını az ararsanız bulursunuz.
       Önce foruma üye olunup bildiğin bilmediğin her konuya yorum yazacanki, seni tanısın forum ahalisi.

1- Önce bir konu başlığı açılır ve elindeki yavruların veya damızdıkların bir sürü resmi çekilip koyulur.
      2- Sonra forumda tanıştığın ve görüştüğün yada balıklarını gören kişilerin açtığın konuya bir sürü yorum yapması ve konunun güncel kalması sağlanır.
      3- Daha sonra 1 ay kadar güncel fotolarla sayfa üstte tutulur ve balıkların çok güzel olduğuyla alakalı bir sürü yorum alınır. 
      4-Yok şu yemi veriyorum yok bu yemi veriyorum diye şu anda adını bile telaffuz edemiyeceğim kadar çok yemi balıklara verildiği söylenir.
      5- En sonunda ya balıklardan yavru alınır yada elindeki damızdıkları satmaya çaılışırsın ve ilan bölümüne yeni bir ilan başlığı açılır. Ama afilli bi başlık olmalı okuyan balıkları almak istemeli. 
      6- İlan başlığı aynen şöyle .............. damızdıkları yada ............... yavruları. Ama fiyat hçde makul değil çünkü malum kişinin balıkları.

Sonuç olarak bu yöntemi izlerseniz başarılı olup balıklarınızı satar ve istediğiniz gibi hobinize destek alırsınız, mutlu mesut geçinip gidersiniz.
Frontoza Yavrularda Bant Sorunu

O beyazlıkların nedeni kesinlikle yüksek ısı. Su sıcak olursa yavrular çabuk boylanıyor ve şekillerinde biraz bozulma olabiliyor. Bence frontosalar için en ideal ısı 20-23 derece arasında yavaş boylanırlar ama formları mükemmel olur tecrübe ile sabittir.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.