ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Fatih
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
15 Eylül 2010 13:13
Toplam Mesaj:
201 [0.03 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Fatih Gürbaz
Doğum Tarihi:
29 Aralık 1978
İl:
Ankara
Meslek:
Biyolog
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Fatih Gürbaz

SON 10 MESAJI

Üst kayıt ve kuşakları söksem olur mu?
Herkese selamlar, tankımın ölçüleri 90*50*60 10mm camdan alttan ve üstten kayıt ve kuşaklı.Tankımı bitkiliye çevirdim ancak tahmin edebileceğiniz gibi üst kayıtlar ve ilaveten buhar kapağını taşıyan çıkmalar ışığı nerdeyse hiç geçirmiyor.Bu nedenle özellikle arka yüze ve yanlara yakın diktiğim bitkilerin aldığı ışık miktarı çok çok az.Bunları tamamen sökmek istiyorum.Sizce ne kadar güvenli olur.  ( Suyu 55cm seviyesine kadar dolduruyorum)
Saygılarımla. Fatih2010-02-24 21:03:37
Misket Gübre Yapımı (TARİF)
Kusura bakmayın ama formülü gizliyor demek çok yersiz, çünkü bunu üretip satan kişi tabiki de formülü haklı olarak vermeyecektir.Kim olsa aynısını yapardı.Sonuçta o kadar araştırmanın ve emeğin karşılığını biraz olsun çıkarmak hiç de yanlış değil.
Saygılarımla.
Dıy Makro Sıvı Gübre
Tüm bilgiler ve araştırmalar için çok teşekkürler.Ancak görünen o ki elde var diye KSO4 yerine KCl kulanmak son derece mantıksızlık olur.Yani kilosu 1-2 lira olan bir şey için bu risklere hiç hiç... girilmez.Ancak tüm bunları öğrendiğimiz de iyi olmadı değil hani:)
Saygılarımla.
Dıy Makro Sıvı Gübre
Konunun birinci sayfasında bulunan gübre hesap linklerinde potasyum klorür de var,elimde de mevcut olduğundan sorayım dedim. Teşekkürler.
Saygılarımla.
Tabanda granit kullanımı

Granit suyu sertleştirir.

Saygılarımla.
kum nasıl temizlenir?
Aşırı tuzlu suda uzun süre beklettikten sonra tekrar yıkayın.
Saygılarımla.
Dıy Makro Sıvı Gübre
Potasyum klorür kullanmamın bir sakıncası olur mu?Yani eklediğim potasyumun yanında klorür iyonlarının da eklenmesi sakınca doğurur mu?
Saygılarımla.
Selenoid valf ve sigorta sorunu

Bir bobinciye götürürseniz 2 nolu parçanın sağlam olup olmadığını test edebilir bozuksa da yapabilir veya bir yol gösterebilir, sanıyorumki aynısı bile olmasa  bir muadili işinizi görecektir.

Saygılarımla.
İşte Amerikan Rüyası
[QUOTE=Boztunc]Kıymetli forum üyeleri. Sabah G.T akvaryumumda karşılaştığım manzarayı sizlerle  paylaşmak istedim. Harika  bi hismiş :)

Not: Yem vermeye gittiğimde  görüp çektim anne biraz ürkekti fotoğrafta çıkmak istemedi galiba.

Fotoğrafın linki:

[/QUOTE]
Belki biliyorsununuz ya da başka biri söylemiş te olabilir ama ben yine de belirteyim.Dişinin ilk yumurtalarıysa ve yavruları ayırmayı düşünüyorsanız tamamını almayın annelik duyguları gelişsin ve strese girmesin aksi halde bir daha hiç yumurta dökmeme ihtimali var.
     Bu arada inşallah kayıpsız büyütürsünüz.
Saygılarımla.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.