ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
utkurose
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
03 Temmuz 2017 02:16
Toplam Mesaj:
17 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
utku akdeniz
Doğum Tarihi:
04 Mart 1980
İl:
Bolu
Meslek:
Tıbbi Laborant
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Utku AKDENİZ

SON 10 MESAJI

Yunusumun cinsiyeti nedir?
Kesinlikle balıkta bir anormallik mevcut, ahli yunus kırması gibi duruyor cinsiyet de bence belirsiz neye göre erkek yazarlar anlamadım ama kesin bir cinsiyet söyleyin derseniz dişi, kesinlikle dişiTebessüm murad2009-08-05 19:55:38
Su mercimeği nereden bulabilirim
Forumda birçok kişi kargo ücreti tarafından karşılanmak üzere bedavaya dağıtıyor. Bilgilerinize

Saygılar...
Spirulina Tablet Kullanımı
Merhaba;
Bir Kutu Spirulina maliyet olarak ne kadara geldi.

Saygılar...
330 Lt'lik Bitkili Canlı Doğuran(Yorum güç verir)
Çok güzel bir tank. Devamını getirmeniz dileğiyle.

Saygılar...
Üretimhaneye doğru:)
Güzel ve o kdara da büyük bir akvaryum. Emeğinize sağlık. Bitki düşünürseniz büyük amazonla bu akvaryum daha şenlenir kanısındayım. Kaya dekorları gayet iyi. Elinize sağlık.

Saygılar....
150*60*60 YENİ UĞRAŞIM SONUNDA BİTTİ :) resimler 4
Güzel bir çalışma, devamını bekliyoruz.

Saygılar...
Discus kadar bakımı zor bir tür var mı?
Merhaba Arkadaşlar;

Bu konu tamamen görsellikle alakalı diye düşünüyorum. Kimi discus der kimi malawi türleri kimi Tanganikya...

Bu tartışmalar bitmez. Benim düşünceme göre insanlar besledikleri türlerin en iyi tür olduklarına inanmalarıdır. Bazen kendim bile inandığım olmuştur.

Uzun lafın kısası konuşulan ve tartışılan türler ve cinsler aynı kefede olmalı ve akvaristlerin özen gösterip bakmalarıdır. İşte o zaman tartışılacak bir konu doğar diye düşünüyorum. Mesela ben malawi türleri ve tropehus türlerini daha çok seviyorum. Çünki akvaryumda bir hareket var. İzlemeye değiyor.( Hele o çiftleşme dansları ve kurları yok mu, beni saatlerce akvaryumun başında tutuyor.)

Saygılar...
Sağlıklı balıklar.....
Jaeger mi tetra ısıtıcımı !
Tabiki Jager ısıtıcı. Alınca ve kullanınca farkına varacaksın. Jager ısıtıcılarda tam değerlerde ısıtma mükemmel. Kısaca anlatma gerekirse akvaryum ısısını 27 derecede sabitlemek istiyorsan, jager ısıtıcı bunu başarıyor. Ama 26,7 derece yapmak için epey bir uğraşıyorsunuz. Bize de tam olarak 24-30 derece arası yeterli geldiğinden termometre ile kontrol yapılarak elektrik tasarrufu yapılabilir. Jager ısıtıcının sarımı da öteki ısıtıcılardan çok çok farklı olduğunu göreceksiniz. Cam kalitesi de öle. Su değişimlerinde fişi çıkarmanıza gerek yoktur.

Saygılar...
200/73/70h tankımın yapım aşamaları resim
Tek kelime ile harika bir akvaryum. Tebrik ediyorum sizi.Ama ufak bir ayrıntı sanırım eksik kalmış. Güzel bir arkafon ile buda giderilebilir diye düşünüyorum.

Emeğinize sağlık. Saygılar....
slm
Dostum siteye sanırım yeni üye oldunuz. Site de biraz sörf yapmaya ne dersiniz. Aklınıza gelmeyecek icatlar ve hobiyi ileriye götürecek gelişimlerden haberdar olacaksınız.

Saygılar....

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.