ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
aykut
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
10 Mart 2007 22:21
Toplam Mesaj:
516 [0.08 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Aykut FERAHLI
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Bursa
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Aykut’tan foruma veda!!!

Merhabalar arkadaşlar, konuya hemen girmek istiyorum bu konuyu buraya yazmayı uygun gördüm, yönetim ne der bilemiyorum, istenilirse silinebilir tabiki, her neyse ben şahsi olarak bazı olaylardan ötürü bu hobby için, yapılan çalışmalara verilen özverilere hiç bir şekilde pay çıkarmaksızın kayıtsız kalmaksızın bazı hatalar yaptığım gerekçesi ve neticesiyle yönetim tarafından yargısız ve nedeni'nin ne olduğu sorulmayan sualsiz hatalarımdan, tarafımdan hatanın neden dinlenilmediğinden verilen yanıtlardan ötürü aranızdan üzülerek söylüyorumki ayrılmak zorunda kalacağım, biliyoruzki her insan hata yapabilir, bu bir protesto değildir herkez gelip geçer ve gider, belki bazı arkadaşlarımız neden bu konuyu açtı diyede sorabilirler, tekrarlıyorum üye olduğuğumdan bu yana üyelik ve yaptığım moderatörlük çerçeveside dahil şu ana kadar bildiğim ve öğrendiğim her konuya yardım almaya çalışan tüm üyelere yapılan forum hatalarına, elimden geldiğince üzmeden ve kırmadan düzene koymayı ve öz net bilgi alımı için emek verip herşeyi bir nebze olsun gündüzü, gecesi olmaksızın bir çok moderatör arkadaşım gibi elimizden geldiği kadar, forumun düzenli olmasına gayret etmeye çalışmış ve çalışmışızdır, forumda tanıyanlar bilir, dediğim gibi bazı nedenlerden ötürü kişiselliğime dayanarak kendimce aranızdan ve forumdan ayrılmak gereği ve zorunluluğunu hissediyorum, sonradan verilen yanıtlara üzülerek söylüyorumki açılan konulara cevap vermiyeceğim ö.m harici malesef, sadece takip edeceğim bu son yazımdır, son olarak tüm akvaryum.com dostlarına forum arkadaşlarıma tüm canlıları ve hayvan severlerine bu hobbye gönül vermişlere, saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum hakkınızı helal edin.

Aykut FERAHLI 

jbl ve tropical

Jbl'de kaliteli bir yemdir çeşitleri aşşağıda.

http://www.akvaryum.com/Forum/forum_posts.asp?TID=65854& PN=1

Kırmızı renk için yem

-

aykut2007-3-8 9:51:32
canlı yem

-

aykut2007-3-8 9:12:29
Akvaryumda Kurak ve Yağışlı Mevsimler
Güzel olmuş teşekkürler.
Siyah Silikon hakkında...

-

aykut2007-3-8 9:14:34
kayalar

[QUOTE=halongan]Kaynatmaya gerek yok. Porçözü suda seyrelterek suda bekleterek temizleyebilirsiniz. Ardından sıkı bir durulama ile kayalarınız temizlenmiş olur. [/QUOTE]

Katılıyorum. Çamaşı suyu ilede yapabilirsiniz önemli olan iyi durulama.

ataman filitre parcası

-

aykut2007-3-8 9:19:36
3.nesil frontozalar (Kuluçka makinesi)

Maaşşallah tebrik ediyorum Hakan bey, bu yaptığın sistem hoşuma gitti, pipo egg thumbler'la yavru kayıbın oldumu?

Sağlıklı balıklar dilerim.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.