ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
can_323
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
15 Ekim 2012 11:34
Toplam Mesaj:
3 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Özgür Can TAŞKIN
Doğum Tarihi:
23 Eylül 1978
İl:
Konya
Meslek:
Ziraat Mühendisi/İlaç Mümessili
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

C@N_323 "120X70X60"
23 Adet KASAKALAWE 2 Gold Albino Cüce Vatoz 2 Cüce Vatoz
40X27X30
5 Karides 10 Yavru Cüce Vatoz
Birarada çok mutlular...

SON 3 MESAJI

CAM BORU (ANKARA)
Selamlar,
bence bilgisayarlarda son dönemlerde soğutma amacı ile kullanılan bir sistem var. bilgisayarlarla ilgilenen arkadaşlarım biliyordur eminim. su ile soğutma yapan bu sistemlerde küçük bir radyatör ve bir yada birkaç kasa fanı bulunuyor. normalde kapalı sistem olan bu soğutma şeklinde,su devirdaim ettirilerek işlemcinin soğutulması sağlanıyor. bence bunu açık bir sistem yapıp, akvaryum suyunu bu radyatörün içinden geçirerek tekrar akvaryuma dönmesini sağlayabilirsiniz. anlatmak istediğim ürünün linkini veriyorum. hem estetik hemde daha ekonomik olacaktır.

http://urun.gittigidiyor.com/Su-Sogutma-Radyatoru12-Cm-Thermaltake-CL-W0002_W0QQidZZ24522669

saygılarımla...
Akvaryum Elektrik Maliyeti Hesaplama Tablosu
Gerçekten güzel düşünülmüş çalışmalar bence tüm arkadaşların burada bizlere gösterdikleri. Ancak basit bir şekilde yaklaşık olarak elektrik sarfiyatımızı görmek adına bu EXCEL formatlı tablo hakikaten çok kullanışlı olmuş. Ellerinize sağlık diyorum...
Konya'daki en temiz ve kaliteli akvaryumcu
90'lı yıllardan beri Konya'da akvaryumcuları dolaşırım. İnternetin olmadığı dönemlerde bilgi almak için ağzının içine baktığımız akvaryumculardan bugüne çok zaman geçti. Artık balık çeşidi ya da aksesuar gibi malzemelerin bulunmasının yanında akvaryumcuların bilgili olması daha da ön plana çıktı. Aldığımız bilgiyi internettende teyit edebileceğimiz için kimin bildiği kimin uydurduğu açıkça belli oluyor. Hem fiyatlar hem bilgiler açısından ben sadece KONYA Akvaryum-Hasan Bey'i tek bilirim. Gözüm kapalı güvenir, pazarlık yapmadan alışverişimi yapabilirim. İstediğim konuda bilgi alışverişi yapabilirim. Farklı bir düşünce yapısı ve sohbeti, uygun fiyatları ile yıllardır sıkışıp kaldığımız dar çeşit ve bilgi açlığımıza çare olabilecek yer benim fikrime göre Konya Akvaryum'dur.

Herkesin fikrine ve tercihine saygı duymakla beraber mutlu sağlıklı balıklar dilerim...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.