ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
BabySoul
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
2744
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
16 Nisan 2014 00:28
Son Ziyaret:
05 Ocak 2021 01:51
Toplam Mesaj:
4101 [1.66 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
135 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Savaş Dursun
Doğum Tarihi:
04 Mayıs 1979
Yaş:
41
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[IMG]https://i.ibb.co/g7hzSkD/Untitled-2.png[/IMG] [IMG]https://i.ibb.co/LkxgGH2/t2.png[/IMG]

SON 10 MESAJI

Isıtıcı Önerisi Verir Misiniz?
Yahu ısıtıcı tavsiye konusuna, genel ısıtıcı hakkında bilgi youtube videosu ne alaka? Kaldı ki analog ısıtıcılardan başka bir bilgi yok videoda.. Millet uzaya istasyon kurmuş, bizimkiler hala eskileri video çekip, youtuber olma derdinde..
Mantar Rahatsızlığı Lepistes
[QUOTE=Hasan117] /QUOTE]
Mantar ve Columnaris farklı şeyler, hangisi olduğunu anlamak için dışkıya bak, iç parazit gibi dışkılar, sallantılı yüzer, renkte beyaz/grileşen bölgeler olur. Ağızda pamuçukta bir diğer semptom. Her ikisinde kullanılan ilaçlar aynıdır, sera baktopur, mikofish gibi akriflavin. Tek farkı columnaris bakterisi yüksek ısıda hızlı çoğalır ve tedavi min bir hafta olmadan bitmemelidir.
Mantar Rahatsızlığı Lepistes
Ben yıllar önce bu hastalıkla tanıştığımda, tuxedo erkeklerde olmuştu. Diğer balıklarda hele dişilerde hiç bir sorun gözlemlemedim. Muhtemelen genetik olarak zayıf balıklarda hızlı etkileşim oluyor.
Şans Bambusu
Yaprakları suya girmeyecek şekilde koydum ben, gelişim olarak oldukça yavaş. Gerçi benim kedim ilk yaprakları kopartmıştı. Görünüm olarak hoş durduğunu söyleyebilirim.

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/160920/201120202240491.jpg[/IMG]
Cüreoğlu Pet'ten Hobici Dostlara Büyük Çekiliş
[QUOTE=AliKURT]

İyi bastıysan gereğini düşünürler boşuna birbirimizi yormaya, konu altında kalabalık yapmaya gerek yok. Bak attığın linkte ne güzel gülüp eğleniyorlar alternatif doğal çözünmüş karbonat kaynağı ile dalga geçerek. Biz niye boşuna birbirimizi strese sokalım ki? [/QUOTE]

Ben strese girmiyorum, ama 15 bin gömme kısmında senin strese girdiğin kanaatindeyim.. Kim 15 bini nereye gömmüş hala cevap bekliyorum..
Cüreoğlu Pet'ten Hobici Dostlara Büyük Çekiliş
Bastım elbette, ama forumda eskisi kadar konu dönmeyince, hala lepsitesim hamile mi gibi sorulara bile müdahil olunduğunu göremedim...
Şu konunun açılıp hala durduğu forumda, benim hata var ile bu konunun aktif olmasına şaşırmam..
[URL]https://www.akvaryum.com/Forum/akvaryuma_kemik_suyu_k966289.asp?PID=5818564#scrl5818564[/URL]
Beta Gözünde Problem Var
Hastalık pop eye ise balığın gözüne terramycin merhem sürerek veya tetrasiklin içeren herhangi bir ilacı tankına ekleyerek tedavi edebilirsin.
Cüreoğlu Pet'ten Hobici Dostlara Büyük Çekiliş
[QUOTE=AliKURT]
[/QUOTE]

[B]15bin tl gömüp..[/B] Bazı ürünler pet shoplara ücretsiz verilir, hatta belli bir cirosu ya da belli miktarda ürün alana ücretsiz eheim dış filtre bile verildiği günleri bilirim. Videonun tamamını izlemedim fakat 2.dk sonrası zaten distribütör firmaların bir koşul koyarak çekilişe katılma hakkı elde edileceğini belirtiyor. Şimdi 15 bin tl gönne kısmını tekrar düşün isterim.. Youtube geliri diye bir konu var konuya ne kadar hakimsin bilemem, sonuçta bu reklam amaçlıdır.
Bu forumda forum.akvaryumda.com ile ilgili bir paylaşıma ben denk gelmiyorum, eğer sen geliyorsan beni aydınlatırsan sevinirim.
Beta Gözünde Problem Var
İlk olarak beta balıkları için ideal ısı 26-28 arasıdır, Balığın gözü buğulu ise ya da şiş ise hastalık olma ihtimali olabilir. Fakat bazı betta türlerinde benzeri durumlarda olabiliyor. Bunun için yapacak bir şey yok.
[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/160920/201120201934051.jpg[/IMG]
Cüreoğlu Pet'ten Hobici Dostlara Büyük Çekiliş
[QUOTE=AliKURT]

"linç başladı demek"

1- neden paylaşılmasın yabancı forum linkleri eski konularda gırla, hobiciye faydası olsun yeter.

2- arama yapmadım, güncel bilgi almak için arama yapmam da gerekmiyor. Mesela sizin de balık hastalıkları konusun da bir çok konu başlığınız var. Hastalık konularını daha önce arama [K]"yaptın mı?"[/K] balık hastalıkları konusunda her türlü bilgi forum da mevcut. https://www.akvaryum.com/Forum/tedavi_edilebilmis_baliklar_ve_tedavi_yontemleri_k785798.asp

(bi yardım konusu altına gelip bu soruyu mu soralım) [/QUOTE]

Yerli başka forum linkleri, görebildin mi?
Bu güncel bir bilgi değil analog tipi her ısıtıcı için geçerli, tetratec ısıtıcılar da analog olduğundan diğer analog ısıtıcılardan bir farkı yoktur. Tetratec ısıtıcı olunca farklı mı oluyor?
O konu sabittir Mesut abi eskisi kadar sık girmiyor, misal olarak mikofish isimli ilaç artık yok, muadil ya da isimi değişmiş olan veya yeni ilaçları da orada göremezsin. Forumda arama yapmayanlar genelde bahsettiğin hastalıklar konusunda arama yapmıyor, genelde acil olarak yardım isteği için başlık açıyorlar. Kimine oranın linki ve ilave cevaplar zaten yazılıyor.

Kendini linç ettirmek istiyorsan o senin problemin, bak hobiciye faydası olsun diyorsun, youtube kanalıma abone olun diyenlerin neyin peşinde oldukları belli. Hele ki bu bir ticaret yapan bir firma ise buna reklam denir. Üye kurumsal mı? Yoksa senin benim gibi normal üye mi?

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 289 Online Kullanıcı, 157 Üye

Online Kullanıcılar

Superozo, ahmdkrks, Zafermehmed, mehmethakan, myscandium, tatalevo, yedili, Enes Demir, Tlgdmrci, G_can, xSHUSHx, aliy, servetonur, Noyes, Hoper, Raditz, gsx1300rhayabusa, independent, bahoca, Sevketvarol, Emre Yaman, aXarayli, Hasan117, trophhor, BoraBerkol, Aeran, ÖĞRÜNÇ, EhlenvSehlen, Savas AYDIN, radenko, AHZ, Avcoskar, Aşk-ı semek, dream07, Ebubekirlsd, ulukaya84, MERTER161616, shiroii, ka2n, TolgahanA, Cancan59, Ejder Günaydın, MetinSungu, cyhn84, brk55, giyotyn, Menfa, DeviLLe, birold22, ternapi, AdnanKaya, Milkamm, mesagac, mrtmct58, asimozcan, aysun99, isorak, Starion, k3rp3t3nn, bago, BlackGoat, ApistoAqua, Kınayu, arapaima, vendetta99, Vitilig, SinanBULBUL, soylu, Agnetuta, erkanmazici, gizemli16, gececihan, zeyna1, Borika53, erimgorgulu, tablet, dreamxx, burakuccan41, Muga, ys34, SonOfWolf, Burakt122, Ayhan K., kaminari19, gattar5050, Zeynep, EdizBulut, muyat, Furkanbaba76, yagiz1907, Zeiss, Aplot, Ilkay54, bysempathic, ahmedfeyzi, yabulahan, Ahmtkr, FurkanYnk, erhanozcan71, UfukVural, Woland, osmanyc, lazy46, Tropikalbalık, Ecem, Onurbasbi, H.e.k, engin045, Hasann1903, Murathan Kurt, BuR0cK, Cem Altay, ARMONYS, Saussure, MustafaDalkiran7, Kader Nur Tekin, atanur1, lojistisyen, selfish, i_gulistan, metekaan, Mycnr, Alp43, Hobilenyum, mttari, Onexxi, CevdetSERBEST, Arkasia, Ahmet Haşim, yemrekyunus, Süleyman şenkurt, burakaksoy1903, HarunYldrm, CagriTURK, UmutSzp, Laetacara, mertcan_60, MeteHan80, kurtyy, Neothauma, HobiKlander, Ugur79, EXPER, FuaTKaya, barxbull, TSevil, Bora Bey, Emircansarı, Sercan10, AhmetCans, mightymurat, Quersian, WaveRider, emree06, agbaglama, Fuat.52, Gihot, ademh,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.