ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
murathan88
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
112
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
22 Kasım 2018 21:08
Son Ziyaret:
03 Ağustos 2020 17:41
Toplam Mesaj:
176 [0.28 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
108 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Murat Hal
Doğum Tarihi:
10 Ekim 1988
Yaş:
31
İl:
Istanbul
Meslek:
Mavi yaka
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Murat

SON 10 MESAJI

Toplu Ölüm:/
Şu değişimi yaptıysanız bundan olma ihtimali vardır. Benim de geçen gün su degisimi sonrası ölümlerim oldu. Bu aralar suda ki klor sanırım çok yüksek.2 gün dinlendirme yetmiyor .
Kaplumbağa İle İlgili Sorum
Kaplumbağa için hava motoruna lüzum yok. Aracın içine sıçramayacak seviyede su koymanız kafi. Kutuda hava alabileceği bir delik varsa , hiç bir sorun olmaz.
Akvaryumda Yer Kavgası Var
Akvaryum içine kayalık koyun ki diğer balıklar kaçabilsin. Baskın olanlar muhtemelen çift ve yakında yumurtlar. Diğerleri daha ufak balıklar ve haliyle eziliyorlar.
Prenses Yavrularının Hızlı Boylanması İçin Neyapma
Su değişikliği ve dip çekimi yaptıktan sonra hiçbir sorun olmaz.
Prenses Yavrularının Hızlı Boylanması İçin Neyapma
Artemia.. En hızlı yavru büyütme yoludur. Tabii ki tek başına yeterli değil. Yanında su değişi ve geniş alan lazım ki çabuk boylansınlar.
Plati-lepistes
Akvaryum dizaynı ciklet için yapılmıs ama , canlı doğuran besliyorsunuz :) Bitkisel unsurlar olursa , yavruluga ihtiyacınız kalmamıs olur.
Ciklet Balığım Dik Duruyor
[QUOTE=E_Cakar]
Balığın yam durabileceği derken[/QUOTE]

Yani derin olmayan bir kap . Düşük olmayan su seviyesi...
Ciklet Balığım Dik Duruyor
[QUOTE=E_Cakar]
Bu durumda ne kadar yaşayabilir be yapabileceğimiz daha etkili bir şey varmı[/QUOTE]

Hayır yok , hava kesesi patlarsa zaten ölür. Ama patlamaz ve yeteri kadar hava alırsa düzelir. Balığın yan durabileceği seviyede bir kaba alıp bolca hava vermeyi deneyebilirsin.yani bir dondurma kabı boyutunda olabilir.
Karın Çökmesi Hk.
Merhaba arkadaşlar ,

Malawi türü cikletlerden beslemekteyim. İç parazit problemi yaşadım ama şükür kayıpsız atlattım. Şimdi bu karın çöküklerinin toparlaması için tavsiyeniz nedir ? Ne kadar sürede tamamen normal bir görünüşe kavuşurlar ? Tecrübeli akvaristlerin kıymetli yorumlarını beklerim.
Ciklet Balığım Dik Duruyor
Hava kesesi problemidir. Suda yeteri kadar oksijen olmamasından , su kirliliğinden meydana gelir. Acil su değişikliği yapıp , oksijeni arttıracak önlemler alın. Hava motoru yoksa bağlayın , bağlıysa gücünü artırın.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 257 Online Kullanıcı, 140 Üye

Online Kullanıcılar

Arifhb, zmrc, capodicapii, TheHobi, Kınayu, Aqua Discovery, cankan_06_3, Fahrenheit, Roro, monster, lebowskia, titan006, MaxKrone, alituna94, serhat480, cibanis, zamankedisi, Hasan117, Peregren, arapaima, HobiciGencoo, WaveRider, Traveller, Shimano, pofdzm, dream7, Ugur79, ComoDAYI, erdempoyraz3207, pusathan01, Ibrahim90, Ronay, Mikail Erdoğan, Alpay74, tanerberkgulec, Quersian, DeviLLe, Volkan Sevimli, darkandcold, HaydarGul, Cengizhan06, Ejder Günaydın, CrazyRipper, codexscreen, kaganbozkurt, JapoJupo, tayyaar, Yurt71, yasincen, 06bora34, Noyes, bayezidibistami, Akvarist Görkem, Nocturnal, indianaconz, denizb12, fekacu, Goksel Yoldas, Zeki Başkurt, UĞUR KARA, AmazonDream, Cem Altay, Orkun Krc, Zafer Aktaş, Balikcionur, Joseph122, erhanozcan71, fevzi1, Chewere, Mesut.39, G_can, Wildfish, Sirri42, mustafacoban, scusamalizia, rustemaltundag, ALP85, osman-01, Alpercicek35, volkangunes, aquazone, EMREÇAKIR, halilsa, kadirik, ErdSNGZR, Prophecy, Apistotales, nikon_, su646, Afatsumi, Arapaima, mmaavii, kerem1135, goldfishlove, Ayokyil, Csumer, ternapi, FurkanKöse59, engin045, bulentx, alecozan, E.SAYGILI, Baxrın, Alperenpkr, uruzgar, kyrc1, BatuMert, Samoo, totaku, Zopanda, seapromise, Gokhankaratas, Çilli, Akvaristomer, Raditz, zatonica, mightymurat, MEO, AJAN, fretchord, melankolia5, yucesoy83, kobearda, Süleyman ozer, irfan, Jnyx, Kemalk41, Cagdaas, Mertguler35, çulsuz, yigitmstt, gokhanalacesme, lapseee, SalihNarci, muratdeg, skoroglu, de4b5, Akarakurt, Bestkaroten, diaslayt, Tropikalbalık,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.