ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
yesilcin
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
22 Temmuz 2017 12:20
Toplam Mesaj:
78 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
abdullah şimşek
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Abdullah Şimşek

SON 10 MESAJI

Bu nedir?
S.a kardeşim bu linke bir göz at aradağını bulacaksın.Konu ile ilgili herhangi bir bilgim yok yanlış bilgide vermek istemem.Sadece biraz araştırdım Umarım yardımcı olur.
http://www.akvaryum.com/forum/redmoor(yati)_kokunde_pamuksu_olusum_k434911.asp
yesilcin2015-02-26 19:42:14
Bu balığın adı ne ?
selamlar beyaz zebra kardeşim
beyaz prenses uyumu
Selamlar  kardeşim beyaz prensesler bakılması bakımından ve seyir yönü en güzel ciklet türlerinden.Yıllardır beyaz prenses besleyen biri olarak  zorlandığım bir konu olmadı.Ama besleyeceksen çoğu ciklette olduğu gibi dişi erkek oranını iyi ayarlaman gerekli yoksa güzel bakım ve seyir zevki yerine sinir ve stres sahibi olabilirsin=) o yüzden benim tavsiyemde Doğukan kardeşimin dediği gibi oran, hacime göre en az 3-4 d 1 e  olmalı.
Sağlıklı ve bol yavrulu hobiler dilerim...
Disi ciklet ne zaman erkege cevap verecek:)
İnş. en kısa zamanda yavru alırsın=) bu arada imkanın varsa resmlerinide paylaşırsan  daha güzel olur=)
Yeni discus tankım
Discuslar hakkında pek bilgim yok ama renkleri ve formları mükemmel görünüyor.Alah nazarlardan saklasın maşallah...
45*41*40 (73 lt.) Nano Akvaryum Kurulum (Rsm2syf)
HAayırlı olsun kardeşim çok güzel şeyler çıkacak  sonucu merakla bekliyorum;)
Yunus Ciklet İlk Yavru.
Yeni yavruların hayrlı olsun grandturco  arkadaşın dediği gibi karanlıkta yakalaman da yarar var yok o arbedede yavruları diğer balılarıa yem edersin ve dikkatli olup günleri sayarsan  yararına olur;) sağlıklı ve bol yavrulu günler dilerim...
Yeni akvaryum için görüşler .
Yeni akvaryumun hayırlı olsun kardeşim ama metal çerçevede olsa 160cm için 8mm az.Arkadaşların dediği gibi su seviyesini az tutman ya da darbelere, içersinde ki kaya ve ekipmanlara dikkat etmen gerekecek. Moralini bozmak gibi olmasın ama 8mm camlı 140lık akvaryumum  2 gün önce tabanından çatladı.Allahtan çabuk yetiştim =) suyun 3/1 parkelere gitti=) diğer kalanını üstteki akvaryuma taşıdım. Bunları göz önüne alarak  sağlam bir akvaryum yapman dileiğyle kardeşim...
Bitki Tankı Kurulumu ve Balıklarım
S.a. Kardeşim hayırlı uğurlu olsun yeni tankın. Bitkili akvaryumlardan ve balıklarından hiç anlamasam da görsel açıdan tatmin edici. Balıkların şahane görünüyor, suya düşmüş ateş parçası gibiler. Harika iş çıkartmışsın yine. Allah bu türde de yardımcın olsun kardeşim diğerlerinde olduğu gibi. Sağlıklı ve bol yavrulu hobiler dilerim.
Frontoza Heyecanı
Allah nazarlardan saklasın kardeşim akvaryumun harika görünüyor.Balkların da çok güzel yavru nezaman verecekler =)

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.