ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
drpzn
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
18 Mart 2012 19:54
Toplam Mesaj:
5 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
halil biltekin
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Izmir
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

halil biltekin

SON 5 MESAJI

spaghetti
evet temizlemek baya zor oldu fakat hem çok dekoratif hemde yavrularım için super oldu. suya da kötü yönde bir etki etmedi sanırım yani balıklardan gözlemlediğim kadarıyla şimdilik öyle
spaghetti
merhabalar peyzaj taşı satan firmalarda spaghetti denen taşlar akvaryumda kullanmak doğru olur mu yada akvaryuma ne gibi etkileri olur ? kullanan veya bilen arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz ?
Yeni Başladım Ebedi Olmasını İstiyorum
valiferanın yanında plati besleyebilirsin oldukça uyumlu sevimli ve bol renk skalasına sahip akvaryumun bi anda şenlenir : )

yavrular konusunda malesef ki yiyorlar önlem almalısın onun haricinde balıkların için dişi erkek oranına dikkat etmelisin ben akvaryumcunun tavsiyesiyle bir erkek üç dişi plati almıştım altı ayda yetmişten fazla balığım oldu atamıyorsun satamıyorsun kıyamıyorsun derken : )
Site İle İlgili Tavsiyeleriniz
Bende forumda dikkatimi çeken bir şeyi paylaşmak istiyorum bir çok balık için girdiğim bölümlerde hep bir ''sizce balığım hamile mi ? ne zaman doğurur hep bir soru,sorun  '' olayı var bunun için sabit bir konu yada bölüm yapabiliriz acemi hobicilerin hamilelik ve doğumla ilgili sorularına yanıt olabiliceğini düşünüyorum
Yeni Gelenler Buradan Merhaba Desin
merhabalar : ) çok iyi bir site teşekkürler zaman zaman araştırma yapmak için girdiğim bu siteye ancak bende bugün üye oldum hoş vakit geçirmek dileğiyle ....

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.