ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
sergic
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
08 Aralık 2017 15:27
Toplam Mesaj:
30 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
serdar bilgiç
Doğum Tarihi:
15 Kasım 1981
İl:
Izmir
Meslek:
elektronik
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SerdarBilgiç/1981/ 5 Sarı prenses +2 Yunus +1Mpanga 2 Heros severus

--------------------

90*45*70

--------------------

ATMAN 3335

SON 10 MESAJI

Atman 3335 iç dizilim nasıl olmalı.
Karbon akvaryumu ilk kurulumunda ve ilaçlama sonrasında çok kısa süreli kullanıldığı yazıyor burada ki yazılarda .. oyuzden ben zeolit kullandım sürekli. Ama denerim ..

Sıralamayı şu şekilde yapmayı deniycem en alta seramik üstünde kalın biolojik sünger, bir üstüne zeolit üstüne elyaf   bir üste karbon üstüne elyaf . bakalım ne değişecek.
Atman 3335 iç dizilim nasıl olmalı.
Arkadaşlar  bende Atman 3335 dış filitre var  3-4 senedir kullanıyorum ama bilinçsiz,  Balıklar  büyüyünce yem arttı ve akvaryum daha çabuk ( sararmaya) kirlenmeye başladı .. . bunu iç dizilimi ne olmalı 2 sepetli, en altta seramik üstü ince elyaf ,bir üstünde zeolit ve kalın sünger var bazı videolarda en üstte  seramik var anlamadım sıra ne olmalı ve malzeme önerinizi bekliyorum .. 
Dış filtre malzeme önerisi
Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim ,  bende Atman 3335 dış filitre var  3-4 senedir kullanıyorum ama bilinçsiz yorumları okurken farkettim . bunu iç dizilimi ne olmalı 2 sepetli en altta seramik üstü ince elyaf bir üstünde zeolit ve kalın sünger var bazı videolarda en üstte  seramik var anlamadım sıra ne olmalı ? 
Yavru Öldürmeyen Yeni Filtreli Biolife Yavruluk
Bu gün bende sipariş verdim Biolife Turba FX-S  heycanla bekliyorum ..

Sarı prenses cinsiyet
Buradan bilgi edinebilirsin 

http://www.akvaryum.com/labidochromis_caeruleus_%28sari_prenses%29_tatlisur_3_201.asp#b
SP ve BP dik duruyor ?
Yanlış anladın senin akvaryumunun sıcaklık oranı ''28 deceden fazla olmalıki'' balıklar başı yukarda ve sürkülasyonu olan motorun yanında daha çok duruyorlar. genelde 30 ve üzeri derecelerde oluyor. birkaç neden daha olabilir bunlarıda şöyle sıralaya biliriz  zamanında su degişimi yapılmamış, oksijen azlığından vede bahsettğimiz gibi sıcaklıklardan kaynaklı olabiliyor, benim gözlemlerim bu yönde..
sergic2013-08-06 10:04:59
Evde iç parazit ilaç yapımı
Peki bu yemi hasta olan balıga ne sıklıkta vermek gerekli ? hergün veya 3 günde bir veya sabah akşam vs.. gibi.  Ne sıklıkta kullanmalıyız ..
sergic2013-08-06 15:10:55
SP ve BP dik duruyor ?
Arkadaşlara katılıyorum. akvaryum çok küçük birdiger husus akvaryumunun suyunun sıcak olmasından kaynaklı sanırım, filitrenin yanında durma sebedide sürkülasyon oldugu için .suyun derecesi 28 den fazla olmalı . 
iç parazit
Umut kardeşim bu iç parazit bulaşıcımıdır atıyorum balıklardan birinde oldu, diger balıklara bulaşma riski nedir ..

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

• 20 Online Kullanıcı, 11 Üye

Online Kullanıcılar

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.