ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
arfck
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
07 Ağustos 2008 02:04
Toplam Mesaj:
19 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Arif İçke
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Denizli
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Arif İçke - DENİZLİ

SON 10 MESAJI

50*25*35 akvarym projmBİTTİ resim ekldm!!
Çok başarılı bir çalışma olmuş. Tebrikler... 
akvaryum için gece ışığı
2 resme bakılırsa oldukça iyi olmuş. yani tam bir gece ışığı efekti vermiş. güzel fikir. 
Yemleme Makinası DVDli :)
[QUOTE=hellvardens]Böyle dolaylı ve acayip şeyleri ancak bir Türk yapar.Böyle uğraşacağınıza ucuza bir yem makinası alın en iyisi.Bence biraz gereksiz olmuş[/QUOTE]
Size bu konuda katılamayacağım kusura bakmayın. Sizin gereksiz diye tabir ettiğiniz bir çok çalışma sayesinde bilim bu günlere gelmiştir. Yani her şeyi gereksiz diye küçümseyip hazırına konmaya razıysak vay bizim halimize. Her ne kadar işe yaramayacak ya da kullanılamayacak olsa bile yeni fikirlere her zaman açık olunmalıdır.
En sonunda oldu
Sarı kesecikleri kaybolana kadar yem vermeyin.
balon
Bizim dışarıya verdiğimz havada %16 CO2, %84 O2 vardır. Tabii ki bunlar yaklaşık değerler... Yani biz havanın çok azını kullanırız. Suni solunum yapmanın da temel prensibi budur. Verdiğimiz nefesin çoğu Oksijen olduğu için bu aktivite yaralı kurtarıcı hale gelir. Zaten tamamen karbondioksit verseydik yaralı kurtulmaz hemen ölürdü.

Umarım mesajımı ukalalık olarak algılamazsınız...
Dış filtre
[QUOTE=imhotep_442]MOTOR SU ÇEKMİYOSA FİLİTRENİN İÇİ NE SU NASIL GİRİYOR[/QUOTE]
Olayı ben fiziksel olarak açıklayayım. Bidonun belli bir hacmi var. Eğer motor suyu dışarı gönderirse mantıksal olarak düşündüğümüzde bidonun içine su girişi kendiliğinden oluyor. Yani bidon sert malzemeden yapıldığı için eğer içinde su ekisilirse kirli suyun geldiği yerden su otomatikman geliyor. Ama tabii ki hava izolasyonunun iyi yapılması lazım.
cok ilginc bir sey
Sivrisinek larvalarının suda hemen ölmeleri gerekmiyor mu?
denizaltı
Emrah Bey acaba denizaltını kaç ytl ye aldınız? Merak ettim. 
sudaki köpükler
Bende de iki olay oluyor ama önemsenecek birşey olduğunu düşünmüyorum... 
Arka fon
Bence o kadar da acımasız olmayın. Tabii ki doğal değil fakat en azından işin mantığını kapmak açısından mükemmel olmuş. Bu projenin daha mükemmel arka planlarınız için bir önayak olacağını düşünüyorum. Her ne kadar doğal olmasa da bence bu bile bir sanattır...

Projelerinizin devamını dilerim Önder Bey.

Tebrikler...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.