ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
uykusuzpenguen
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
04 Ocak 2015 19:35
Toplam Mesaj:
3 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Burak KIRMIZIOĞLU
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 3 MESAJI

Yeni Akvaryumum Hakkında Bilgi
Aslında akvaryum suyunu tam doldurmak isterdim fakat filtrenin kablo girişine kadar doldurdum, orada giriş olduğu için içine su kaçıp bozulmasından korktum açıkçası, filtreyi daha yukarıya alamadım yer yok. Daha fazla doldursam sorun olur mu sizce ?
yorumlarınız için teşekkürler.. aslında katkı malzemelerini ben özellikle sordum ve aldım.. tamamen ilk heves.. bakımlı olması için.. içindeki plastik bitkileri seviyorlar fakat sürekli çevresindeler onları çıkarırsam tatsızlık çıkabilir :).. dekor aslında tam ortada ve iki geçişi var ordanda sürekli geçiyorlar.. bomboş kalmasınıda istemedim açıkçası.. fotoğraf biraz eski.. iç filtrenin ucuna bir dirsek koyarak akışı yana vurdurdum böylece akvaryum iç akışı azaldı balıklarım daha rahat hareket ediyorlar
Fotoğraf: 

Boyut (cm): 50x20x30 cm
Kapasite (litre): 30lt
Canlılar: 5 Japon Balığı

Malzemeler: İç Filtre

Kullanılan İlaçlar ve/veya Katkılar:
Sera Aquatan - Sera Bio Nitrivec

Merhaba arkadaşlar öncelikle bu hobide çok yeni olduğumu belirteyim. Uzun süreden beri aklımdaydı bir akvaryum sahibi olmak, bugünlere kısmetmiş. Belli bir araştırma yaptıktan sonra kurdum akvaryumu fakat büyük değil şimdilik, kendi evime geçtiğimde , ilerleyen zamanlarda büyütmek istiyorum. İlk kurulumda damacana su aldım ve yukarıda yazdığım ilaçları kullandım. Sizce balık sayım fazla mı ? forumda japon başına 10lt gibi bir rakam olması gerektiğini okumuştum.  plastik sevmiyorum canlı bitki istedim ama akvaryumcu japonlar koparır atar olmaz dedi. sizce de öyle mi ? Ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz ilk etapta, teşekkürler şimdiden. 

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.