ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
icedearth
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
3
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
10 Mayıs 2022 23:46
Toplam Mesaj:
1081 [0.17 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Seçkin Ayan
Doğum Tarihi:
07 Aralık 1985
İl:
Bursa
Meslek:
Veteriner hekim
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Veteriner Hekim Seçkin AYAN

SON 10 MESAJI

Red rainbow kantalamba cinsiyet
Evet sonra tekrar baktım balıklara. 22 de erkek çıktı. Yani toplamda 17 erkek 11 de dişi vardı. 2 erkek 6 dişiyi bir arkadaşa verdim. 1 erkek 5 dişi hala bende. 14 erkeğide bakabileceğini düşündüğüm bir akvaryumcuya verdim. Saygılar.
Red rainbow kantalamba cinsiyet
28 adet balığın cinsiyeti hakkında sizden yardım istiyorum. Bende yanlarına tahminlerimi yazacağım. Ama genede bu işin ehli olan kişiler yorum yaparsa sevinirim. Bir arkadaş 10 dişi 18 erkek dedi. Sadece emin olan kişiler yazarsa sevinirim.

1. resim Erkek
2. resim Erkek
3. resim Erkek
4. resim Dişi
5. resim Erkek
6. resim Erkek
7. resim Dişi
8. resim Erkek
9. resim Erkek
10. resim Erkek
11. resim Erkek
12. resim Dişi 
13. resim Erkek
14. resim Dişi
15. resim Dişi
16. resim Erkek
17. resim Dişi
18. resim Dişi
19. resim Dişi
20. resim Erkek 
21. resim Erkek
22. resim Dişi Emin olamadım
23. resim Dişi
24. resim Erkek
25. resim Dişi 
26. resim Erkek
27. resim Dişi Emin olamadım genede
28. resim Erkek

Tropheus red rainbow cinsiyet belirleme
Adınız için kusura bakmayın. Cep telefonundan yazarken karışıklık olmuş. Bu dişinin yumurtası hazırda değil. Daha önce çiftleştiği dişilere davranışını biliyorum.  Onlara daha çok kurlaşma tarzında oluyor. Birde işin ilginç yanı ışığı açtığım zaman bu balığa bir şey yapmıyor. Koloniyle beraber dolaşıyorlar. Işığı kapatınca hemen kovalıyor,  balıkta sürekli köşede ve iç filtrenin üstünde duruyor.
Uğur bey fotoğraftaki balıklar aynı balık zaten. Benim anlamadığım diğer dişilere bu balık kadar sert davranmıyor. Bu balık  ürekli iç filtrenin üzerinde saklanıyor... icedearth2014-06-22 17:15:21
  Arkadaşlar bu balığın cinsiyeti nedir? Baskın erkeğim sürekli kovalıyor ve bu balıkta saklanıyor. Eğer erkekse aldığım kişiden rica edip değiştireceyim. 1 erkek 5 dişi diye aldım. 2 aydır sorun yoktu akvaryumda. Fakat erkek balık hiç rahat vermiyor bu balığa. Şimdiden teşekkür.
Buda benim su tepili kuluçka makinam
Merhaba arkadaşlar. Basit bir sistem oluşturdum. Bir tane şelale tipi iç filtre, kavanoz, kepçe yada kepçenin fileside olabilir. Tek yapmanız gereken filtrenin kavanoza verdiği suyun hızını ve kavanoza olan mesafesini ayarlayıp yumurtaların zarar görmeden döndürülmesini sağlamak.
Videoda her şey mevcut. Saygılar
http://www.izlesene.com/video/balik-kulucka-makinasi/7453671
Red Copper Dragon HM x Blue Red Platinum Dragon HM Üretimi (Hüseyin
Hüseyin hocam bettaların diyetleri nasıl. Ne tür yemler kullanıyorsun kondisyon için?_
Daffodil yavrularım (resimli)
Merhaba Celal bey.
Erkek ve dişiyi kuyruk uzunluğundan anlayabilirsiniz. Erkek daffodilin kuyruğu dişiye göre daha fazla olur. Birde ben 3 senedir beslediğim için alt kısmından anlayabiliyorum. Dişi balığın yumurtladığı yer daha düz ve yuvarlağımsı oluyor, fakat erkekte ise biraz daha çökük gibi duruyor. Böyle anlatmak zor ama fotoğraflayabilirsem buraya koyarım bahsettiğim özelliği.
İşte ufaklıklar çıktı ve gezinmeye başladılar:))))
Bunlarda yeni parti yavrular. İlk yavrularına bakamadılar. Sanırım annenin tecrübesizliğinden olsa gerek. Bu sefer daha fazla yavru var.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.