ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
miracmuftu
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
12 Temmuz 2008 15:57
Toplam Mesaj:
10 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
mirac muftuoglu
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Ankara
Meslek:
öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Mirac Muftuoglu

SON 10 MESAJI

hamile mi değil mi ?
Peki ağzı dolu olduğu zaman ağzını açıp kaparmı balık ?
ağzı dolu s.p resmi bulamıyorum

Yiğit kardeşim ben senin gönderdiğin sayfada resim bulamadım açıklarsan daha iyi olur. Teşekkürler

ağzı dolu s.p resmi bulamıyorum

Arkadaşlar ağzı dolu sarı prenses resmi gönderebilirseniz sevinirim. Ben resim gönderemeğim için karşılaştırma yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Mavi Prenses mi?
Evet bunlar kesinlikle mavi prenses, hatta saf kan gibi duruyorlar. Sağlıklı balıklar...
hamile mi değil mi ?

Arkadaşlar sarı prensesim yem yememeye başladı ve ağız kısmında şişlik var, birde ağzında sanki sürekli yumurtaları oynatıyor. Sizce bunlar hamilelik belirtisimidir.

balıklar yem yemiyor düşünceleriniz...

Damızlık boyda 3 tane sarı prensesim var 1e 2d. 2 hafta oldu yem çok az yiyorlar hatta bazen 2 gün hiç yemiyorlar. sizce bu bir problemmidir? erkek olan sarı prensesim hiç yem düşünmüyor zaten sadece önüne gelirse yiyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

damızlık sarı prensesi ne ile beslemeliyim

S.p leri ne ile beslemem lazım? Ayrıca yavru almak istiyorum bunu destekleyecek bir yem yada hangi tür şeyler verebilirdim? Sebze olarakta ne kullanabilirim? 

reis2008-04-07 20:31:13
kayalar nasıl olmalı s.p

1e 2d damızlık s.p balığım var ve kayaları üst üste aralıklı koydum. Fakat balıklar aralarına giriyorlar ve çıkmıyorlar. Eğer kayaları aralıksız ve dagınık koyarsam yavru almam zorlaşır mı ?

Malawilerim ve Tankım(Balık Eklnmiş Son hali Sf 2)

Sevgili kardesim akvaryumun cok guzel olmus kayaların düzeni ve duruşları cok guzel fakat lav kayaları balıklarının doğurganlıgını azaltabilir ve  onları asabi bi hale getirebilir benim tavsiyem hiç taş falan koymaman önemli olan bence dogurganlık... saglıklı balıklar ıyı gunler .... bu arada ben su anda Kastamonu dayım fakat memlekete dönünce haberleşelim buluşursak sana burdan aldığım bazı kayalardan verebilirim

miracmuftu2008-04-07 09:47:46
s.p bilginize ihtiyacım var

Ben tam 2 gün önce 1 erkek 2 dişi sarı prenses aldım ve onları daha önceden 1 hafta dinlendirdiğim akvaryumuma koydum kayalar var ve balıklar sürekli bu kayaların arkasına saklanıyorlar, yem attım 1, 2 kere yemde yemediler, bunun bi problem olup olmadığını öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada balıklar damızlık boyda.

Mesajınız imlanızdaki eksikliklerden dolayı diğer üyeler tarafından görülememektedir. Lütfen tuşu ile imlanızı düzelttikten ve bu mesajı sildikten sonra Mesajımı Yayınla'ya basarak mesajınızı tekrar aktif hale getiriniz. miracmuftu2008-04-03 20:57:12

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.