ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
akkadi37
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
30 Kasım 2008 22:44
Toplam Mesaj:
54 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Abdullah Akkadıoğlu
Doğum Tarihi:
01 Ocak 1977
İl:
Istanbul
Meslek:
VERİ GİRİŞİ
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Yunus cinsiyet.

Gelişmekte olan bir balığa benziyor. En garantili olanı anüs vent kontrolu yapmaktır. Erkeğede benziyor.

Yunusların yanına hangi tür ekleyebilirim?

Sarı prenses te olur en uygunu bu bence.

Sarı preses gözü
Arkadaşlar ben dün arkadaşımdan sarı prenses aldım; balık erkek yanlız bir gözü  aynı kör gibi bu bir sorun yaratırmı. Saygılar.
Akvaryumu tw'ye taşımak isteyenler!:)
Evet bende şimdi ayarladım çok güzelmiş.
Cinsiyetlerini Anlayamıyorum
http://www.akvaryum.com/Forum/forum_posts.asp?TID=82677&PN=1

Sarı prenses ve yunuslarda cinsiyet ayırımını bu linkden öğrene bilirsiniz.
akkadi372008-06-24 16:28:03
Astronotum Öldü
[QUOTE=emoricat][QUOTE=ali.umutlu]Selam millet, benim arkadaşımın 60 lt'lik akvaryumunda 2 adet astronotu öldü. Ama halen akvaryumun içinde ölüsü yatıyor. Akvaryumda 2 adet zebra , 2 adet ahli , 1 tane vatoz , 2 tane pegasus var. Bir şey olur mu?
[/QUOTE]

Maşallah bir ben eksiğim..

[/QUOTE]

Arkadaşım sen 60lt ye dünyayı sığdırmışsın bende 160 lt var 9 balığım var içinde en kısazamanda akvaryumunu büyütmeni tavsiye ederim. yaksa yakında o akvaryum kendiliğinden boşalır zaten. SmileSmileSmile
LOL
Bırakma Aşamasındayım
Bence akvaryumda yunus kalsın kesin yavru alırsınız. Ama tabikibalıklarınız üreme yönünden sağlıklı ise erkek yunusu takas yolu ile değiştirin. Erkek yunuslar bazen kısır çıkabiliyor. Birde sarı prenses ekleyin 1e 3 veya 4  dişi vatos kalsın diğerlerini değiştirin sp. ile.
Hamile Balığım Ölüyor!
Balıklarınıza aşırıderecede yem veriyorsanız bu kaçınılmazdır. Bunun için balığı
haftada en az 1 gün yemlemeyiniz; ve haftada bikezde sebze ağırlıklı besleyin (haşlanmış ıspanak,haşlanmış bezelye ) gibi. Ve yemleme sayısını bir periot düşürünüz.
Tür tavsiyesi
Bende yunus öneririm ama üretimi olmaz. En iyi geçine sarıprenses le bu türdür.

Moly ve veliferanın ne farkı var
Moly ler veliferalara göre daha küçük olur. Amlamak gercekten zordur. Ancak çiftleşme bakımından bir sakıncası olmaz. Her iki türde birbiri ile çifleşmekte ve daha ilginç renkte balıklar olmaktadır. Mesela benin beslediğim zamanlarda Ay moli işe veliferaçiftleşti yavruların kuyrukları ay moliye geri kalankısmıda veliferaya benziyordu.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.