Bağ Bozumu - K A M P A N Y A


mesagacÇevrim Dışı
mesagacÇevrim Dışı
Son Güncelleme Zamanı: 6 Saat 34 Dakika önce
İl / İlçe / Semt: Izmir / Karsiyaka / Karsiyaka
İrtibat Bilgileri: 0 532 7421833 (Foruma sürekli bakamıyorum. Hızlı iletişim için telefonu kullanın lütfen)

Amacım elimde üreyen canlıları hobici arkadaşlarla paylaşmak varsa onların elinde benim işime yarayacaklarla takas etmektir. Bu yüzden fiyatları oldukça uygundur.

Önceliğim işime yarayacak şeylerle takastır. İhtiyacım olanı, şu anda ihtiyacı olmayandan temin etmek her iki taraf için de mantıklıdır.

[K]Lütfen ticari olarak susuz ortamda sadece nemin bulunduğu yerlerde yetiştirilen ( emers) bitkilerle mukayese etmeyin. Benim bitkilerim tamamen su içerisinde (submerse) yetişmektedir.
Su içerisinde bitki yetiştirmek çok daha fazla çaba ve maliyet gerektirir. Ayrıca bitkiler su içerisinde çok daha yavaş büyür. Ancak, submers bitkiler zaten su içerisinde büyüdükleri içi adaptasyonları çok daha kolay olmaktadır. [/K]

Bitkilere ait resimleri çekildikten sonra bitkileri tekrar akvaryuma dikiyorum ya da birine veriyorum. Bitkiler büyümeye, çoğalmaya ve değişmeye devam ediyor. Bir yandan da eksiliyor. Elimde hobiciye fazlasıyla yetecek miktarda bitki var. Siz ihtiyacınızı belirleyin gerisini karşılıklı görüşerek hallederiz...

Adet ve boy konuları kararlaştırıldıktan sonra isteğiniz ve olanaklar dahilindeki bitkileri seçerek size fotoğraflarını gönderiyor ve onayınızı alıyorum...

Takas : Tetra grubu ve bunlarla yaşayabilecek barışçıl balıklar, ramirazi, sessiz kafa motoru, sessiz dış hava motoru, kaliteli ısıtıcı, karbondioksit için difuzör, vs.)

Takasta tercihim şehir içidir.

Satılan Canlı: Anubias barteri var. Nana
Adet Fiyatı: 20 TL - 100 TL. ( Boyuna ve bitkinin gelişmişliğine göre fiyatı değişmektedir. )
Kök Adedi: +100
Diğer Ek Bilgiler: En altta resmi olan kendi hobi akvaryumumda büyüyen bitkilerdir ( [K]submers[/K]). Oldukça yavaş büyür bir o kadar da dayanıklıdır. Bitki yiyen çiklit türleri için bile uygundur.

[K][B] B A Ğ B O Z U M U :

Aşağıdaki gruptan 10 adet alım fiyatı 100 TL' dir. (Lütfen soldan beşinci, alttan üçüncü gibi taleplerde bulunmayın. Foto çekiminden sonra hepsi akvaryuma geri alındı. Hangisinin fotodaki hangi bitki olduğunu kimse bilemez. )
(Lütfen 1-2 tane alabilir miyim diye mesaj atmayın. 1 de olsa 10 da olsa aynı emeği ve zamanı harcıyorum. Birkaç arkadaş birleşip alım yapabilirsiniz. )

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/21540/270520200916071.jpg[/IMG]

Damızlık boylardan alımlarda fiyat 25 -100 TL arasıdır.

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/21540/270520200917001.jpg[/IMG]

Aşağıdaki akvaryum bana ait değildir. !

Bu bitki çiklit akvaryumlarında dahi bakılabilen akvaryumu çoraklıktan kurtaran oldukça dayanıklı bir türdür.
Kök kısımları herhangi bir taş ya da dala bağlanabileceği gibi kumun içine de gömülebilir. Ancak, yaprakların çıktığı gövde (rizom) kısmı kesinlikle kuma gömülmemelidir.

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/21540/040420180925111.jpg[/IMG]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler:

Elden teslim İzmir / Karşıyaka Belediye civarı akşam 20:00 gibidir.
Kargo ile Türkiye' nin her yerine gönderim yaparım.


Vitrin Fotoğrafı:

Mesut Agac Bol bitkili - Az balıklı (130X70X60h) Tropheus (130x60x50h) (Sumplu) http://www.akvaryum.com/ilan_foto/57308.jpg

İlandaki Türler:
Anubias barteri var. Nana    

İpucu: Sağ sol tuşlarını kullanarak aynı kategorideki diğer ilanlara çabuk şekilde ulaşabilirsiniz.