ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
salvador
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
07 Ağustos 2011 12:58
Toplam Mesaj:
2 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
esra
Doğum Tarihi:
23 Ağustos 1984
İl:
Trabzon
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

esra esra

SON 2 MESAJI

Su Kaplumbağası Bakımı ve Akvaryum
Ümidimi kaybetmedim ben,sadece cevap yazan arkadaşların zaman bulamadığını düşünüyorum..Hem yeni bir akvaryum almama 1 ay kadar zamanım var.O zamana kadar cevap veren olursa ne ala,olmazsa da doğaçlama yaparım artık :)
Su Kaplumbağası Bakımı ve Akvaryum
Merhabalar,bıkmadan herkese tek tek cevap yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum öncelikle.
Benim 4 yaşında 9cm*7 cm boyutunda bir kaplumbağam var.şimdiye kadar 15cm*20cm*30cm boyutlarında cam bir kapta besliyordum.Daha büyük bir akvaryum ve daha iyi koşullar sağlamayı düşünüyorum.Forumda bazı bilgiler var bu konuda ama her yaş ve boyuttaki kaplumbağa için aynı mı bunlar?
 Yanına bir de arkadaş alacağım küçük bir kaplumbağa alırsam acaba kültigin(kaplumbağamın ismi) zarar verir mi? Daha önce bir sene kadar bir bebek kaplumbağayla yaşadı sonra salvador(ölen kaplumbağamın ismi) öldü,ama salvador ilk aldığımdan beri biraz hareketsizdi ve başının üstünde bir şişlik vardı ki ben tümör olduğunu düşünüyorum.Yani salvadorun ölümünün kültiginle alakası var mı bilmiyorum,yeni alacağım kaplumbağanın kültiginin boyutlarında olması gerekir mi? Petshoplardaki kaplumbağalar genelde küçük olduğu için kültiginle aynı boyutta bi kaplumbağa bulabilir miyim emin değilim..Bir de günde kaç tane yem vermeliyim,ne kadar versem o kadar yiyecek gibi iştahlı.Günde 10-15 tane yem veriyorum yeterli mi acaba..
 Umarım bilgilendirirsiniz beni de,tekrar teşekkürler..

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.