ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
isito
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
01 Ağustos 2011 08:33
Toplam Mesaj:
36 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
mert ışıktan
Doğum Tarihi:
01 Ağustos 1993
İl:
Içel
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

acemi mert

SON 10 MESAJI

çöpçü balığımı yalnızlık mı öldürüyor

Canlıdaki Belirtiler:çöpçü balığım çıldırmış gibi hareket ediyor sonra saatlerce hareketsiz duruyor,sanırım ölmek üzere ama neden hiç anlamıyorum bir iki gün önce öteki çöpçüm öldü acaba bunun yüzünden mi?

Akvaryum Kapasitesi (litre):40

Akvaryumdaki Diğer Canlılar:2 dişi lepistes

lepistes ölümleri
Bir hafta önce erkek lepistesimin karnı aniden şişmeye başladı ve yüzemeyecek hale geldikten sonra öldü. Bugün akşamda bir dişi lepistesimi dışarıdan geldikten sonra ölmüş olduğunu gördüm.Dışarı çıkmadan su değişimi yapmıştım.Sanırım hamileydi, karnı çok siyah olmasa da son günlerde şişti.Doğuruken mi oldu yoksa su yüzünden mi bilmiyorum.Bütün hevesim kırılıyor,sürekli ölüyorlar.Oysaki burada ne yazıyorsa o yöntemleri izliyorum serkan_cetinkol2011-07-18 11:29:26
erkek-dişi sorunu
Hııı ondan karınları şişiyor o zaman:)teşekkür ederim.
erkek-dişi sorunu
benim erkek lepistesim birkaç gün önce öldü.şu an 3 dişi 4 yavru lepistesim var akvaryumum küçük olduğunu için daha fazla yavru istemiyorum bu yüzden erkek lepistes almamaya karar verdim ama dişiler için zararlı olur mu bilemiyorum.
karnı şiş erkek lepistes
Yani yumurta yüzünden ölmüş olabilir mi?.çok iştahla yiyorlar yumurtayı o yüzden veriyordum ama artık vermeyeceğim.
karnı şiş erkek lepistes
Evet günde bir kere yumurta veriyorum.ama artık vermeyeceğim.belki de çok yemekten öldü.(
karnı şiş erkek lepistes
Erkek lepistesim suyun dibinde yan yatmış bir şekilde duruyor. Yüzmek istiyor ama yüzemiyor karnı gittikçe şişiyor. Sanırım ölmek üzere zar zor nefes alıyor gibi sorunu ne anlayamıyorum:(

isito2011-07-12 12:47:31
tanımlayamadğım bir canlı
Sanırım yavruluyorlar ve gittikçe büyüyorlar şimdi 4 ya da 5 tane var.bitkilere zararı var mı bilmiyorum henüz bütün gün camda ya da filtrenin etrafında geziyorlar.p
yavrular için bilgi?
[QUOTE=stymatrak]Gerçi yaprak yemin konu yaptığını sanmıyorum yumurta yediriyorum diyorsun  nekadar ve ne şekilde atıyorsun yemi?[/QUOTE]
sabah 4-5 tane yaprak yem veriyorum,öğleden sonra çok az yumurta veriyorum ama çok seviyorlar,hemen bitiyor.p.gece yarısıda yine yaprak yem veriyorum.bazen yumurta yerine marul da veriyorum.
Bu bitkinin türü nedir?
Çok güzel bir akvaryum:)

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.