ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
infernox
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
21 Eylül 2011 21:35
Toplam Mesaj:
49 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Bülent Keskin
Doğum Tarihi:
09 Ağustos 1997
İl:
Edirne
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Lepistesim oradan nasıl kaçtı ?
Yavurluğum vardı fakat yavrular ilk doğduklarında kaçar diye şey yapmadım 2 tane büyük ordan kactı :S (Plastik)
Yaaa off bulamadım halıya kadar surunerek gitmiş nasıl gittiyse en az 2 metre yer gitmiş gormedim ölmüş :S Önceden bi önceki kabın üstüne kağıt koymuştum buna kapağını kapamayı unuttum :S
Arkadaşlar benim lepistesim doğruyordu fakat benim akvaryumumda cok bitki olmadıgı icin baska bir kaba koydum. Orada 2 gece oldu işte ondan sonra su cok pislenmisti ama suyu degistirmiyordum yavrular icin aldım yogurt kabını 4 santim  vardı kabın sonun yani diyleim ki 30 cm kabin uzunluguysa 25 cm falan doldurdum. Koydum oraya yüzüyodru. Basket maçı vardı bakayım dedim. Arada baktım lepistesim kaybolmuştu. Aradım aradım yerdeki halıdan çıktı. Oradan nasıl kaçtı ? Arkadaslar lespistesim buyuk degildi. Ve sakın üstüne gelmiştri falan demeyin koydum herşeyi içinde duruyordu yani ben maç izlem eye giderken içindeydi oradan nasıl kaçtı ?

Nasıl kaçmış olabilir ?
dip çekme aparatı
Ben bilemiyorum ama bende bir sorun vardı bunun için doktor suyu dışarı veren bir şey vermişti. (Baya büyük) Onu sıkıpta yapmayı deneyeceğim :D
İç filtrem çok güçlü akvaryuma o gücü nasıl dağıtabilirim?
Mcsavaskan iyi bir teknik fakat hava vermez işte sorun o :)
880 degilmi :D Balıklarda şu anda sorun yok sabit durabiliyorlar :D Eskiden bıraktıklarında duvara uçuyorlardı :)
İSTAVRİT2011-08-28 19:12:22
O taraf zaten küçük bir yer :) Zaten bitkiler ( yapay) falan orda değil :D orasını boş bıraktım  ki uçuşmasın diye. İSTAVRİT2011-08-28 19:21:54
Hava motoru
Olcay Ulutaş . Param yok :D Şimdilik akvaryumcuda gördüğüm hortum gibi bir şey deneyeceğim  ( Not: benim kisi iç filtre hava motoruda var su temizlemek için olanda) Akvaryum değiştirmeye imkanım yok. İçine şimdilik 24 saat çalıştırmak için gemi enkazı gibi bir süs koydum ( Ne alaka demeyin güçlü olduğu için balıklar duramıyorlar :D o yüzden o akıntıyı kapayacak şekilde koydum geceleyin balıklar içine giriyorlar :) )Ve bolca bitki almaya çalışıyorum. (Yapay) belki azaltır diye ama işe yarar mı bilemiyorum.

Aha yaptım oldu :D Akvaryumcuda satılan kıvrık hortum gibi bir şey vardı plastik onu aldım akvaryumun altına tuttum kumları ordan aldım hem güzel bir görüntü hemde balıklar rahat :)
Lepistesimin siyah yeri kırmızı oldu
Hafif değil ama onun ucu kırmızılastı yavruluğa koymalımıyıjm ,? (Plastik olduğu için ona kadın çorabı geçireceğim kaçamayacakları boyuta geldiklerinde çıkaracağım olur mu ?)
Lepistesimin siyah yeri kırmızı oldu
Nasıl bir önlem olabilir ?

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.