ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
meLodiE
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
11 Kasım 2011 21:21
Toplam Mesaj:
2 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Tuğba Yıldırım
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Tuğba Yıldırım

SON 2 MESAJI

Su Kaplumbağası Bakımı ve Akvaryum
kaplumbagalarıma bi akvarym aldm kuru alan yaptm ve suyla doldurdm ama baska donanımım yok karaya sabah 8 830 arası güneş vuruyo ve sadece o zaman cıkıolar sanırım onun dısında soguk oluo imkanlarım yetene kadar bu kadar sey yeter mi acaba ısıtıcıyı havalar soguyunca almayı düşünüyorm filtre de pek gerekli gelmedi
Su Kaplumbağası Bakımı ve Akvaryum
Ben dün malesef fazla bilgi edinmeden 2 su kaplumbağası aldım ve biraz araştırma yapınca üzüldüm gerçekten şu an o küçük plastk kaplarda duruyorlar.. Daha çok küçükler birinin kabugu 3 cm diğeri ona göre braz daha küçük ve açık renkli. büyük olanla aramız iyi benden korkmuyo ama küçük olan dışarda bi haraket gördümü kafasını suya gömüyo. Yemek yememişlerdi hiç ama odaya girdiğimde küçük olan yemek yiyodu sevindm ama yine haraket görünce suya gömüldü. Küçük de olsa bi akvaryum almak istiyorum ama fiyatlar hakkında bi bilgim yok en uygun kaça akvaryum filtre ve uvb lambası alabilirim ? Vicdanım hiç rahat değil bi an önce almak istiyorum onlar da bi can sonuçta. Elimde bi fanus var pek küçük deil suyu biraz dinlendirip birisini içine koydum koyunca yüzmeye çalıştı ama sonunda dibine battı acaba yüzmeyi unutmus olabilir mi? Aldıgım petshopda da ölüm fanusunda duruyolar ve akvaryum aldıgımda yüzememelerinden korkuyorum meLodiE2011-09-12 09:59:36

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.