ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Tekniker
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
19 Ocak 2017 17:42
Toplam Mesaj:
79 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Caner Canseven
Doğum Tarihi:
22 Şubat 1993
İl:
Izmir
Meslek:
su ürünleri teknikeri
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

su ürünleri teknikeri
-Caner-

SON 10 MESAJI

Türkiyede üretilen yemler
Art akuanın 2 sene üretiminde bulundum rasyon olarak gayet kaliteli olduğunu diyebilirim kendimde halen bu markayı kullanmaktayım daha başka bi marka denemedim.
hava motoru yırtık körük
1. Gün gayet güzel devam ediyor çalışmaya. Diktiğim ip naylon ip zaten mustafa bey misinada tabiki mantıklı .
hava motoru yırtık körük
Hayırlı akşamlar diliyorum sayın üyeler .
Uzun zamandan beri hava motorum beni deli ediyordu geceleri sesinden uyunmuyordu.En son içini açtım bir körük yırtılmış en yakın pet shop 15-20 dakika e dolmuş in bin geri gel trafik birde öğrenciye ekstra masraf düşüncesi ile karşınıza böyle bir tamiratla çıka geldim.
Evde herhangi bir malzeme yok sıcak silikon normal silikon yapıştırıcı falan bi anda karşıma iğne ip çıktı olurmu olmazmı derken başladım işe derken gayet iyi oldu ses kesildi ve tek performansı gayet iyi hemde kimyasal yapıştırıcıya göre sağlıklı . Yakında malzeme alacak yeri olmayan sıkıntıda olan arkadaşlar için güzel bir çalışma düşüncesi ile yayınlamayı düşündüm .Resimler için kusura bakmayın elimde bu vardı telefonum arızalı malesef.

Sanırım resimleri beceremedim tablet ile yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar iyi forumlar..Tekniker2014-10-22 01:27:46
sizce ne tür bi cichlid YENİ RESİM
Aslında onuda düşündüm netten bütün ciletlere baktım albino imparatora da benziyor yine de emin değilim tabi. Aynı erkekte var şimdi onunda resmi ekleyeceğim akşama telefon tamirde de oda ahli imp. arasında kaldım ahli gibi geldi ama oda bana.
Onur Nergiz2014-09-25 16:38:38
sizce ne tür bi cichlid YENİ RESİM

Arkadaşlar yeni resimler bunlar.Akvaryumda Ahlide var dişi olabilirmiki bunlar acaba ?
Hesapta olmayan 150*44*57
Tekrar tekrar hayırlı olsun baya cezbedici duruyor :)
kılıç plati ve moss düşüncesi
arkadaşlar ortalama 200-250 lt akvaryumda dibe kum koymak istemiyorum akvaryumun çapraz bi köşesi java moss gibi bitkili olsun diğer tarafı boş olsun değişik bir görüntü istiyorum sizce nasıl ? kılıç plati olacak akvaryumda

Ayrıca moss bakımı nasıl ek ışıklandırma veya günde ne kadar süre ışıklandırma falan ister ?
Bana sadece camına 120-130 gibi fiyatlar deniyor yazık ya vallahi .
Tekrardan hayırlı olmasıı diliyorum akvaryumunuzun.
ısıtıcı tamiri
Acaba üst kısmını başka birşeyde kullanabilirmiyiz?
Furkan bey acaba akvaryum ne kadara mal oluyor ben bugün 4-5 camcıdan 100*50*50 fiyat aldım 6mm8mm en ucuza 130 tl dediler bundan en fazla 6ay önce aynı camı 55 tlye almıştım çıldırmamak elde değil malesef.

Tabii sağlıklı ama maliyet işte . Aşağıya koyacağınız akvaryumun görüntüsünden rahatsız olmazsanız 2veya 3 parçaya bölerek tabiki bütün parçayı bozmadan ufak ufak sump gibi kullanabilirsiniz görüntü acısında mesela elyaf vs koyduğunuz yere cam filmi yada cam boyası ile tolere edebilirsiniz.Doğal bir sirkülasyonda elde etmiş olursunuz . Tekniker2014-09-20 20:32:20

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

• 22 Online Kullanıcı, 12 Üye

Online Kullanıcılar

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.