ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
rammstein
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
29 Eylül 2006 23:57
Toplam Mesaj:
33 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
mustafa mutlu
Doğum Tarihi:
21 Ağustos 1988
İl:
Tekirdag
Meslek:
öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Mustafa Mutlu

Okyanus bir aşktır...

SON 10 MESAJI

papağan için
arkadaşım sen yeminden kullanmaya devam et.papağanın yavaş yavaş renklenmeye başlayacaktır :) sağlıklı ve güzel renkli balıklar....
Yavru papağan
Arkadaşlar merhaba.Bir papağan yavrusu kaç aylıkken renk almaya başlar?Cevaplandırırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
En fazla yavru alan
Arkadaşlar önemli olan kaç yavru alabildiğimiz değil sağlıklı yavrular alabilmemizdir.Ben 25 tane aldım geçen hafta.Ama 138 tane nasıl almışsınız helal valla.SAYGILAR...
Lepisteste beyaz benek - kuyruk erimesi

Dişi lepistesim öldü arkadaşlar.Erkek te hasta büyük ihtimalle o da ölecek.İlaç kullandım ama kurtaramadım.Dişim kuyruk erimesinden gitti bir de beyaz benekti.Yavrular da şimdi beyaz benek oldu.Umarım onlar da kuyruk erimesi olmaz.Çünkü çok kötü bir hastalık.İlacı ilk 3gün şeklinde kullandım.Sizce daha kullanmalı mıyım?Çünkü hala balıklarım düzelmediler.

Kuyruğu eriyor

Dişi lepistesimin kuyruğu eriyor ne yapmam gerekir?

35 ADET YAVRUM ÖLDÜ LÜTFEN YARDIM
Evet arkadaşım ben de arkadaşlara katılıyorum.Yavruları akvaryumdan almamalıydın.Benim de geçen gün lepistesim doğurdu forumda belirttim hatta.18 tane doğurdu lepistesim hiç akvaryumdan çıkarmadım yavruları biraz yapay biraz canlı bitkim var.3 günde 15 tane yavrum kaldı.Zaten yenilecek boyu da aştılar hafiften.Sonuçta sadece 3 tane kaybettim.Hiç tavsiye etmem yavruların ortamından alınmasını.SAYGILAR
Yavrularım olduu
Yavrular ana tankta doğdu ve orada büyümesini istiyorum.Doğal oratamında büyüsün.Yavruluk kullanmıyorum.Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.Birşey daha soracağım.Yumurta sarısını yavrular yiyebilir mi?
Yavrularım olduu
Arkadaşlar lepistesim doğurdu çok mutluyum.Ama yavrulara ne yem vereceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
Beyaz Benek mi?
Arkadaşlar selam lepisteslerimin ikisinin de üstünde beyaz benekler var ufak ufak şimdi farkettim.Bu beyaz benek hastalığı mı?Balıklarımı nasıl kurtaracağım?Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
Lepisteslere Nasıl Yem Vermeliyim?
Selam arkadaşlar.Kaybolan lepistesimin cesedini buldum ve çok üzüldüm.Şimdi 1 e. 1 d. kaldı ama bir dişi daha alacağım.Lepistesler için en iyi yem nedir?Canlı yem verebilir miyim?(sinek vb.)

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.