ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
ichmander
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
10 Haziran 2016 09:39
Toplam Mesaj:
14 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Serkan AYDIN
Doğum Tarihi:
13 Mayıs 1980
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SERKAN AYDIN

SON 10 MESAJI

Yunusumda Yuzgec Ve Kuyruk Erimesi.
Video yüklemede acemiyim sanırım. siz uyardıktan sonra videoyu açtım bakabilirsiniz.

Ayrıca yardımınız için teşekkür ederim.
Yunusumda Yuzgec Ve Kuyruk Erimesi.
[VID]https://www.youtube.com/watch?v=2VAoZacZ1yw[/VID]

yunusumun kuyrugu ve yuzgecleri eridi.

Tank 200 litre. Tedavi icin su degisimi ve kaya tuzu kullandim. Diger baliklara gecmedi ama baligimida iyilestirmedi sanirim. Bactodur direct mi kullanmaliyim. Yardimlarinizi esirgemeyin ltfen.[EDIT]ichmander,2015-07-05 01:29:18[/EDIT]
cichlid akvaryumuna yeni canlı tavsiyesi
Farklı bilgi paylaşımlarını bekliyorum. Balıklar hakkında tüm bildiklerimin hemen hemen tümünü sizlerden öğrendim. mutlaka birşeyler olmalı dengeyi bozmayan.. forumda bu balıkları besleyen çok kişi var.  Üşenmeden yazan herkeze teşekkürler.
[QUOTE=muratbync]Elma salyangozunun yaşayabileceğini sanmıyorum ama deneyebilirsiniz. Kuhli deneyen oldumu merak ettim doğrusu ?[/QUOTE]

kuhli içinde aynısını yazmışlar forumda. Yem olacağından bahsetmişler :( 

Benim balıklarla yaşatabildiğim tek canlı midyeler.

Elma salyangozunu denemek istiyorum ama oda canlı yem olmasını istemiyorum...

Tabi aynı şey balıklarım içinde geçerli.

Bilmediğim, akvaryumuma renk katacak bir canlı bulmayı çok istiyorum.

Tüm arkadaşlarıma paylaşımları için ayrıca teşekkür ederim.

Bu başlıkla başka önerileri olan varsa ve paylaşırlarsa memnun olurum.
[QUOTE=karides terbiyecisi]Balıklar yeterince büyükse sorun olmaz. Ben akvaryuma, balıklar 3-4 santimetreyken mavi kerevit koydum, hiç birine zarar gelmedi. Ama kerevet öldükten sonra da yavrulamaya başladılar. Makrakanta olabilir başka ben elma salyangozu besledim, japon semenderi besledim. Hiç sorun çıkmadı. Ama kerevit almak isterseniz balıklar dışındaki çoğu salyangozlar, semenderler, bitkiler, kerevite yem olur. :) Saygılar.[/QUOTE]

Elma salyangozunu çok seviyorum görsel olarak. Ama benim balıkların yediğini okumuştum. Konu hakkında sizin tecrubeniz varmı, gerçekten yerlermi salyangozu?
Ebubekir ATAR2014-08-10 20:12:18
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim..
Aslında yeterli büyüklükte değil ama yinede biraz daha renk katmak istediğim için farklı canlılar olması iyi olurdu. anubias 'ın yeni çıkan filizlerini yiyorlarmış. ama amozon hancer'i duymamıştım bunu deneyebilirim.
Mavi kerevitler sanırım balıkları yiyormuş, sizin tavsiyeniz üzerine bakınca bunu gördüm ve balıklarıma zarar vermesini istemem.
Başka önerileriniz de olursa çok sevinirim..
ichmander2014-08-10 13:50:35
Merhabalar,

Ben Yunus ve Sarı prenses besliyorum. Ayrıca tatlı su midyesi besliyorum yanlarında.
Araştırdığım ancak cevap bulamadığım bir konu hakkında siz tecrubeli hobidaşlarımdan yardım istiyorum.
Balıkların yanında salyangoz midye gibi farklı canlılarla akvaryumu doğal bir havaya sokmak istiyorum. 200lt tankım var. balıklarımdan yavru alıyorum... herşey yolunda gözüküyor.
Bitki koyamıyorum 1 gün bitmeden hasat topluyor balıklarım :)
tür çeşit tecrube ve bilgileriniz ışığında yardımcı olursanız sevinirim.
Türkiye Geneli Toplu Yem Alımı
Ahmet bey,

Yemlerim ulaştı, diğer arkadaşlarınki gibi benimkilerde özenle hazırlanmış. emekleriniz ve özveriniz için teşekkür ederim. Sizleri böyle bir vesileyle tanımak güzel oldu. Forumda yeni olduğum için merakla sonuçları bekliyordum. Beklentilerimi fazlasıyla karşıladınız. Hakkınızı helal edin.
Türkiye Geneli Toplu Yem Alımı
[QUOTE=ichmander] Organizasyon için teşekkürler..

NLS Thera +A            100gr    9,25TL
NLS Cichlid Fromula  300gr   29,85TL
Dainichi Ulti Krill        100gr    8,35TL
Tetra Bits                  100gr    3.00TL

toplam 50.45TL + kargo
[/QUOTE]

EMEKLERİNİZ İÇİN ALLAH RAZI OLSUN. BEN ÖDEMENİZİ AZ ÖNCE ÇIKARDIM 57.95 TL. ARTIK TOP SİZDE. BU ARADA YEMLER NERDE İSTANBUL ANADOLU YAKASI HERYERDEN ELDEN ALABİLİRİM.
ichmander2014-05-30 09:04:34

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.