ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Mstizm
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
30 Mart 2024 10:15
Toplam Mesaj:
36 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Mustafa toptas
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

hopar balast tamiri
Arkadaşlar hopar ın ince balast larını tamiri konusunda yardımcı olurum.
ilk deneyimim (ikola)
Teşekkür ederim.
ilk deneyimim (ikola)
Burak bey vatozun son durumu iyi. Bir de balıkları nereden aldın diyen arkadaşlar oldu. Ben sizden aldım da. Siz de yavruları kimden aldığınızı söylerseniz, arkadaşlara yardımcı olmuş oluruz. Teşekkürler. Bülent ÖNER2014-05-05 21:46:05
ilk deneyimim (ikola)
Çok teşekkür ederim burak bey,elimden geldigince iyi bakmaya çalışıyorum,vatoz duruyor fakat bugun farkettim,gözünün altında kırmızı bişey var,yara gibi ama çokta anlayamadım biraz durgun duruyordu,umarım bişi olmaz.
ilk deneyimim (ikola)
Teşekkür ederim faruk bey,yorumunuzu dikkate alacagım.
FRONTOSA BLUE ZAİRE MİKULA NO:3
Maşallah çok güzeller,benimde beslemek istedigim bir türdü,ikolamı,frontazamı derken ikola nasip oldu,ilerde kısmetse f0 larından almak istiyorum.Bol yavrulu ve saglıklı günler.
Tropheus Moori İlangi Tankım
Maşallah çok güzeller, bol yavrulu günler.Bülent ÖNER2014-05-04 13:30:10
ilk deneyimim (ikola)
Çok teşekkürler,balıklar 2ay içinde belirgin şekilde degiştiler,sarıları parladı ve canlandılar deyim yerindeyse,trace danmı yemlerdenmi yoksa ph danmı bilemiyorum,belkide hepsinin etkisi vardır,ilk deneyimim oldugu için,"şundandır"diyemiyorum.
ilk deneyimim (ikola)
Evet haklısınız birtürlü zaman bulupta kaya alamadım,vatoz da balıkları alırken hediye geldi,atsan atılmıyor,satsan satılmıyor,şimdilik duruyor bakalım.
şehirler arası balık nasıl ve ne ile gönderilir?
İstanbulda petshoplarda lepistes in tanesi ortalama 4 lira 35 balık 140 lira eder,otobüsün muavinine bişeyler verirsen uygun fiyata yollayabilirsin,yok almam derse 30 liraya gönderirisin.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.