ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
SaNs
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Kullanıcı Başlığı:
[B]2316,2[/B]
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
19 Nisan 2012 22:36
Toplam Mesaj:
100 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Selçuk Ölmezcan
Doğum Tarihi:
12 Mart 1970
İl:
Istanbul
Meslek:
Elektrik M.
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

S a N s ©
Selçuk Ölmezcan
Bahçelievler/ İstanbul

SON 10 MESAJI

Red melon yavrularım
[QUOTE=ebatan22][QUOTE=citronx]Ender görülen güzellikte melon eşleriniz var. Sağlıklı ve sorunsuz büyütürsünüz umarım. [/QUOTE]
Teskkür ederim  .  O kadar da  değil ,çok daha güzel balıklar gördüm.
[/QUOTE]
Sevgili Erkan, Faruk Bey çok doğru söylemiş, fazla mütevazi olmana gerek yok. Şu an böyle çifti olan birkaç üstad var, onlardan biri de sensin:) Allah kaza bela vermesin, sağlıkla kal...
SaNs2008-09-17 19:22:05
Üretim Hikayem : 6 aylık oldular
Selamlar arkadaşlar bizim yavrular 9. aydalar, herşey yolunda gidiyor şimdilik. Beslenme ve su değişimlerinde fazla değişiklik olmadı. Ev yapımı mama ağırlıklı devam ediyoruz. Kuru yeme geçiş süreci tamamlandı, artık pek yem ayırmıyorlar. 40 günlükken yapılan bunlar az gelişmiş tahminlerini altüst ettiler En ufağı 12-13 cm oldu. Sağlıkla kalın

Discus Erkeğinde Üreme Problemi
Refet Bey selamlar,
Sizin çiftteki probleminiz aklınızdan geçen olasılıkların ilki . Ben de size katılıyorum bence erkek iyi bir erkek değil. Aynı problemi yaşadığım çiftlerim oldu, ya erkek hiç döllemedi döndü arkasını ilgilenmedi, yada dölledi fakat çok az larva çıktı. Akvaryumunuz ve balıklar çok güzel umarım başka erkek vardır:) Sağlıkla kalın...
Yeni Discus Yavrularım
Selamlar Çağdaş Bey son durum ne? Sırta almayı başarabildiler mi? Gelişmeler olumluysa fotoğraf ta bekliyoruz. Sağlıkla kalın... citronx2008-06-23 01:26:15
Süper melon eşler
Süper Melon eşler ve süper görüntüler, maşallah tebrik ederim.
Geleneksel Discus Severler Buluşması
Sevgili Mert e ve bütün emeği geçenlere teşekkürler. 
yeni ithal yavrular
Caner Bey yavruların maşallahı var tebrik ederim.
Yavruları sırtında tekrar yumurtladılar
Ahmet Bey yumurtaları imha edin, yavruları yiyebilirler.
Üretim Hikayem : 6 aylık oldular
Tüm dostlara iyi dileklerinden ötürü teşekkür ederim. Yavrular 6. aya geldiler yeni gelişmeleri paylaşmak istedim. Desenler yavaş yavaş oturmaya başladı. Büyüme hızları oldukça iyi gidiyor. Enteresan desenler belirmeye başladı,bu gelişme beklentilerimin ötesinde oldu.

Discus üretim serencamım...
Erdal Hocam  güzel sürpriz oldu. Uzun süredir takip ettiğimiz hikayeniz ilk meyveleri veriyor Maşallah...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.