ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
enise
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
28 Mart 2008 21:49
Toplam Mesaj:
8 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
enise satılmış
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Antalya
Meslek:
öğrenci(satış elemanı)
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

ANTALYA   5 japon,2 çöpçü,1 vatoz

SON 8 MESAJI

vatozumun nesi var?
Fotoğraf:

Canlıdaki Belirtiler:hareketsizlik

Akvaryum Kapasitesi (litre):10.5

Akvaryumdaki Diğer Canlılar:japon,çöpçü

Bilinen Tüm Su Değerleri (pH, sıcaklık, amonyak, nitrat):26 derece

Filitrasyon:iç filitre

İlaç Kullandıysanız İsimleri ve Miktarları:deep fix genel dezenfektan:2 damla

Diğer Genel Bilgiler (Su değişim sıklığı, akvaryumda en son yaptığınız değişiklikler vb.) :dün dipçekimi yaptım

Arkadaşlar vatozum henüz küçük 4 5 cm ancak vardır çok canlı hareketliydi yakaşık 3 aydır benimle ama dün akşamdan buyana çok tuhafConfused Hiçbirşeye tepki vermiyor ve kumda öylece yatıyor.Ne bir aksesuara yapışıyor ne de cama. Kumda yatıyor diğer balıklar ona dokunsa bile hiç haretek yok. Yaşıyor ama hareketsiz.Sizce hastamıdır?Önerileriniz nedir arkadaşlar?
 TEŞEKKÜRLER.....
vatoz nasıl beslenir?
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler.Japonlarımın yanında çöpçü ve pengasus besliyorum onlar için dip yemi veriyorum zaten eğer yiyecekse yer vatozda ama benim vatozum dip yemini ağzına alıyor, geri çıkartıyor.Vallahi 9 gün oldu alalı hala ölmediğine göre aç kalmıyor demektir değil mİ?Smile enise2008-01-27 20:48:48
vatoz nasıl beslenir?
Merhaba arkadaşlar. Ben 1 tane vatoz aldım 3 gün oldu. Ama hiç yem yediğini görmedim.Confused Nasıl besleniyor peki? Demir2008-01-22 15:53:11
akvaryumdaki kum

Merhaba arkadaşlar.İmzamdaki kadar balığım var ve birkaç gündür akvaryumdaki kum bir köşeye tolanıyorConfused İlk gördüğümde bozdum,2gün sonra baktım yine aynı yere kumlar birikmiş.Sizce bu neden oluyor?

yem miktarı ve yemlerin adı hakkında sorum var
Arkadaşlar imzamdaki balıklara ne kadar yem vermem gerkiyo?Birde bendeki yemlerin isimlerini bilmiyorum,anlatsam yardımcı olur musunuz?turuncu silindir şeklinde japonlara vermem için verilen bir yem var,2 de dip yemi var,bunların birinin rengi siyah diğeri bordo.Şimdi ben bu yemleri ne kadar vermeliyim?
haşlanmış ıspanak
Arkasaşlar merhaba,ben yeni başladım bu hobiye ve sizlerden yardım almak istiyorum.Benim 9 japonum,1 pengasusum,2 de çöpçüm kaldı.Kaldı diyorum çünki bir kaçı öldü. Neyse asıl sorum şu:japonlarıma haşlanmış ıspanak ve havuç vermem gerekiyormuş.Benim 3 tane 6cm'lik,2 tane 4 cm'lik ve 4tanede 3cm'lik japonum var.Ne kadar ıspanak ve havuç lazım?Nasıl vericem?peki bu ıspanak ve havuç pengasus ile çöpçüleri etkilermi?
suyun rengi sararıyor
Arkadaşlar akvaryumun suyunu değiştiriyorum ama 2.gün rengi bulanıyor sararmaya başlıyor neden olabilir sizce? Kullanılan yem etki edermi buna 3 tip yem var ama ne olduklarını bilmiyorum çünki bu hobiye yeni başladım 2si dip yemi biri turuncu silindir şeklince :) Ancak böyle anlatabiliyorum onu eziyorum elimde o şekilde veriyorum. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar saygılar. Demir2008-01-10 22:52:46

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.