ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Amerikanist
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
25 Haziran 2015 01:44
Toplam Mesaj:
206 [0.04 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
şevki demir
Doğum Tarihi:
17 Şubat 1994
İl:
Istanbul
Meslek:
öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Şevki Demir

SON 10 MESAJI

Tür değişimi
Öncelikle bakımı kolay bir balıktır ve dayanıklıdır. Eş tutmaları da çok kolaydır bir erkek ve bir dişi zebrayı aynı akvaryuma koyduğunuzda 1 haftaya yumurtaları görebilirsiniz. Yavru sayısı da balıkların yaşına ve beslenmesine göre değişir. Her yumurtlamada yumurta sayısı giderek çoğalır. Yavrularına da çok iyi bakarlar ölümüne korurlar yani öyle diyim. Beslemesi zevkli bir balıktır. İyi hobiler
İşte Amerikan Rüyası
Herkese merhabalar;
Forumda aktif olmayalı uzun zamanlar oldu. İzninizle ben de benim canavarlardan birkaç foto paylaşıcam 

Tosunum;

Eşiyle;

Zebra çiftim;

Calico zebra çiftim;

Yumurta başındalar;

Rainbowum;

Akvaryum;

Herkese iyi hobiler 

İşte Amerikan Rüyası

Herkese merhabalar

Forumda çok bulunamasam da arada balıklarımın fotolarını çekip paylaşmaya çalışıyorum işte  Her ne kadar iyi çekilmese de...Bu balığım 'Artiz'  Gürkan abiden aldığım yavrulardan büyüyen tek yavru.İşte Artiz;

İşte Amerikan Rüyası

Videonun sonunda fh den korkup kaçan dev cüsseli balık hangisi arkadaşlar Amerikanlardada cüsse işe yaramıyor mu ne
[/QUOTE]

Balık jaguar.O fh çifti yanılmıyosam beykentrika nickli birindeydi şimdi noldu bilmiyorum.
İşte Amerikan Rüyası

Valla şu hobide en kötü şey de balık kaybetmek.Bir daha olmaz inşallah.Fantom tetralara gelince onlar hakkında hiç bilgim yok ustalar daha iyi bilir

İşte Amerikan Rüyası
Cenk dostum yeniden amerikana dönmene çok sevindim Yine güzel iş çıkarmışsın belli,argentealer çok şanslı valla  Ama sanki biraz yüzme alanı bıraksaydın daha iyi olmaz mıydı? Böyle akvaryumun alt tarafı çok dolu görünmüş.Ama yine de sen bilirsin tabi
Sajica Aşkvaryumu

Balığınızı kaybetmenize çok üzüldüm.Bu yem yememe sorunu benim sajicalarımda da var yaklaşık 10 gündür yeme karşı çok ilgisizler.Ne yaptıysam olmadı.Sorunu çözemedim bir türlüArtık yiyene kadar yem değiştirmeye devam edicem...

İşte Amerikan Rüyası
[QUOTE=Gürkan Hoca]Midaslardan 2-3 tanesi renklenmeye başladı..
[/QUOTE]

Abi bendeki yavrulardan tek renklenen de öldüİki tane kaldı heralde onlar kırmızı-beyaz olucak.Bu ölümlerin sebebini bir türlü anlamadım
Amerikanist2011-04-26 20:06:01
İşte Amerikan Rüyası
[QUOTE=Gürkan Hoca]Şevki, seni unutmadık ama daha çok burda görürsek seviniriz..[/QUOTE]

Tamam Gürkan abi bundan sonra forumda daha çok aktif olacağım
İşte Amerikan Rüyası
[QUOTE=Vieja]Şevki seni buarada görmek güzel sajicalaarın çok güzeller yanlış hatırlamıyorsam elimdem cıkartacağım diyordun.Dişi balığın bile kafa yapmış [/QUOTE]

Teşekkürler Önder abi.Evet bi ara çok sıkılmıştım, elimden çıkartmayı düşünüyordum.Ama kendi yavrularımdan ayırdığım bu güzellere kıyamadığım için vazgeçtim ben de

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.