ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
erlik
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
08 Kasım 2010 22:34
Toplam Mesaj:
32 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Erlik Saraçoğlu
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Ankara
Meslek:
Öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Ekrem Saraçoğlu

SON 10 MESAJI

Yeni bir bitkili başlangıcı
Teşekkür ederim Önder Bey,

Dediğiniz bitkileri değerlendireceğim. Potasyum ve mikro elementin ne gibi yararları vardır. Bunlar bitkilerin sağlıklı gelişimi için tek başına yeterli midir? Ve nereden nasıl temin edebilirim.
Buda Benim Bitkili Tankım (Fotolar Yüklenmiştir.)
Oldukça sağlıklı ve ferah görünen bir akvaryum.
Buda Benim Bitkili Tankım (Fotolar Yüklenmiştir.)
Fotoğrafını da görmek isteriz Murat Bey.
Yeni bir bitkili başlangıcı
Merhabalar elimdeki akvaryumu yeniden değerlendirmek üzere uzun zamandır düşünüyordum. 4 melek balığım var, akvaryumum bu melekler için oldukça küçük diye düşünüyorum. Bitkiliye dönüştürüp neon ve karides beslemek istiyorum. Elimde ayrı bir kapta beklettiğim java mossum ve redmoor köküm vardı. Java mossları kütüğe bağlayarak ufak bir başlangıç yaptım. Yakın zamanda melekleri de bu akvaryumdan alacağım.

Ekleyebileceğim bitkiler hakkında önerileriniz var mıdır? Hangi kumdan kullanmalıyım ve son olarak bitki sıvı gübreleri balıklara ya da akvaryumdaki diğer canlılara zarar verir mi?

Teşekkürler

Buyrun bu da fotoğraf ;)

Fıratın suyu
Emre Bey,

Aydınlatmayı nasıl yaptığınızı sorabilir miyim acaba?
150x50x65'lik Mini Orman Yeniden DİSCUS yeni resimlerle
Tabiki akvaryum alanında herkesin zamanla kazandığı farklı derecelerde deneyimleri vardır. Ben akvaryumunuzu teknik açıdan değil görsel açıdan değerlendirdim. Çünkü akvaryum biraz da estetik bir sanattır. Nazar boncuğu ve sazlık kamışlarının genel bütün içinde olmadığını dile getirdim.

Teşekkürler, sağlıklı balıklar...
erlik2010-10-28 14:03:23
Eşimin büyük sürprizi(DİSKUS)
Güzel bir sürpriz, sizi discuslarla ilgili her şeyin olduğu güzel bir dünya bekliyor.
Ufak Akvaryumumun Resimleri Ve Aldığım Isıtıcı
Oldukça karışık ve görsellikten uzak bir akvaryum.
150x50x65'lik Mini Orman Yeniden DİSCUS yeni resimlerle
Balıklar güzel, bitkiler de güzel ama akvaryum üzerindeki nazar boncuğu ve akvaryum içine dikilmiş çubuklarla ters çevrilmiş testi benzeri şeyler olmamış. Fon da oldukça yapay ve dikkat dağıtıcı. Balıkların güzelliğini kapatıyor. Kötü yapılmış bir makyaj gibi...
Taze Nane
Oldukça deneysel olmuş. Sanırım ilk deneyen sizsiniz, sonuçlarını beraber görelim. Nanenin içinde ne vardır bilemiyorum, ilgilenen bir arkadaştan tatmin edici bir cevap bekliyoruz. :)

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.