ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
lordmuzzy12
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
26 Mayıs 2010 13:36
Toplam Mesaj:
7 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
mustafa kolankaya
Doğum Tarihi:
24 Şubat 1992
İl:
Adana
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Mustafa Kolankaya

SON 7 MESAJI

Akvaryumda Bilmediğim Bir Bitki
  Arkadaşlar yaklaşık olarak bir-iki aydır kurulu olan akvaryumumda bugün bir bitki tespit ettim . Motorun filtreye yapışmış halde duruyordu . Merak ettim ve elime alıp inceledim kökü olan düz bir ot gibiydi (sağa sola uzama yaprak v.b bişe yok düz çayır gibi) . Ben kendim içine koymadığımdan eminim ve akvaryumla benden başkasının uğraşması yasak %90 ihtimal bi yem almıştım özel ambalajında (resim aşagıda) onun içinde tohumunun olduğunu düşündüm . Görüşleriniz nedir benim düşündüğüm gibimi  zararı dokunurmu teşekkür ederim

lordmuzzy122010-02-12 22:48:08
lepisteslerde sürtünme
hamile ise yapabilir yada doğurmaya yakın ise 
Lepistesimin Hamilelik durumuna bakarmısınız?
Vallahi doğurmuşa benziyor benimkide akvaryumda doğurmuş 10 tanesini kurtarabildim

lepistesiniz çok güzel kuyruk kısmı bizim buralarda bulamadım ya düz turuncu kuyruk var ya düz siyah :)
lordmuzzy122010-01-03 12:42:33
Lepistes Havasız Kalma Süresi
Filtre ve hava motoru beraber akvaryumun üstünün 4 de 1 i acık (kapak var üstünde ön tarafı acık 2 parmak kadar yem vermek icin)

Lepistes Havasız Kalma Süresi
İyi forumlar arkadaşlar 15-20 lt arası bi akvaryumum var içinde 1 erkek 4xdişi lepistes var ısıtıcıları motorları herşeyleri var ısıtıcı 27.5-28 dereceye sabit suyu sevdiler bi problem yok akvaryum yatagıma yakın bulunuyor ve motor ister istemez ses yapıyor bu kadar lepistes 15-20 lt su içinde kaç saat / gün havasız yaşayabilir

Tahmini olarak birşeyler söylerseniz gece motorun fişini cekecem uyutmuyor cünkü :)

Teşekkür ederim
Akvaryum Bilgisi ve Birkaç Basit Soru
Teşekkür ederim linkler için

Bilgi veren arkadaşlarımada teşekkür ederim
lordmuzzy122009-12-22 12:32:12
Akvaryum Bilgisi ve Birkaç Basit Soru
Merhaba arkadaşlar elime bir akvaryum geçti evdekiler ne kadar karşı cıksada balık beslemeye karar verdim lepistes diye düşündüm akvaryum boyutum ortalama 15-20 lt su alacak kapasite de 100w. bi ısıtıcı işimi görecekmidir 26-30 derece  arası sıcaklık lepistes için iyimidir bu akvaryumda yavrular büyüyünce ortalama kac yetişkin lepistes beslerim ne yazıkki canlı bitki yapamayacam akvaryuma bol temiz kum ve süs icermekte yavruluk bulunmakta

Akvaryum birebir aşagıdakidir icinde canlı yok rengi biraz yeşil suyun kumunu 2-3 sefer yıkayıp bi kurayım dedim balık almadan yine genel bir temizlikten gecirecem

yem konusunda canlı yemlerden bahsedilmiş şu durumda onlara ulaşıp onları cogaltmam imkansız balıga zor izin aldım onlar aşırı lüks kacar kutuda olan pet-shop dan alacagım kutu yem işimi görecekmidir

Teşekkür ederim

konunun yeri burasımı bilmiyorum ama en uygun burası geldi :) yanlış bölümse özür dilerim
lordmuzzy122009-12-21 23:22:41

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.